2017 10 21 /21:44

„Bayern“ pavijo kluptelėjusius „Borussia“ futbolininkus

Apmaudžiai taškus išvykos rungtynėse prarado Vokietijos Bundeslygos lyderė Dortmundo „Borussia“, sužaidusi lygiosiomis 2:2 su Frankfurto „Eintracht“.
„Eintracht“ – „Borussia“
„Eintracht“ – „Borussia“ / „Scanpix“ nuotr.

„Borussia“ pirmavo po Nuri Sahino (19 min.) ir Maximiliano Philippo (57 min.) įvarčių, bet šeimininkai per 5 minutes sugebėjo išlyginti santykį.

Sebastienas Halleras 64-ą min. realizavo baudinį, o 68-ą min. Marius Wolfas rezultatą išlygino.

„Borussia“ kluptelėjimu pasinaudojo Miuncheno „Bayern“, kuris išvykoje 1:0 įveikė „Hamburger SV“ klubą.

Vienintelį įvartį 52-ą minutę įmušė Corentin Tolisso. „Hamburger SV“ nuo pirmo kėlinio pabaigos žaidė be pašalinto žaidėjo.

Po devynių mačų "Borussia" ir "Bayern" klubai yra surinkę po 20 taškų ir pirmauja pirmenybėse.

Trečią vietą su 19 taškų užima Leipcigo „RasenBallsport“ vienuolikė, rezultatu 1:0 įveikusi „VfB Stuttgart“.

Vienintelį įvartį 23-ią minutę pelnė Marcelis Sabitzeris.

Pranešimas apie prašymų dėl triukšmo mažinimo priemonių įgyvendinimo išlaidų kompensavimo priėmimą
Atėjo metas apsitverti sklypą: specialistų patarimai
Steikų diena: kaip paruošti sultingą ir burnoje tirpstantį steiką?