„Bayern“ šiais metais dar be pergalės – trečios lygiosios iš eilės

Po žiemos pertraukos atsinaujinusiame Vokietijos Bundeslygos čempionate – trečiosios iš eilės Miuncheno „Bayern“ lygiosios.
„Bayern“ futbolininkai
„Bayern“ futbolininkai / AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Bayern“ namuose sužaidė lygiosiomis 1:1 su Frankfurto „Eintracht“.

34-ą minutę Leroy'us Sane išvedė „Bayern“ į priekį, tačiau 69-ą minutę Randalas Kolo Muani rezultatą išlygino.

„Bayern“ visus tris šiais kalendoriniais metais vykusius mačus baigė identiškai – lygiosiomis 1:1.

Tuo naudojasi prie taškus barstančio čempionato lyderio priartėjęs Berlyno „Union“ klubas.

„Union“ laimėjo Berlyno derbį, rezultatu 2:0 įveikdamas „Hertha“ ir iškovodamas trečią pergalę iš eilės.

Po 18-ikos turų „Bayern“ ir „Union“ skiria tik taškas.