„Bayern“ sugrįžusį trenerį pasveikino 5 įvarčiais, „Borussia“ pralaimėjo namuose

75 tūkst. žiūrovų susirinko į „Allianz“ areną ir tapo fantastiško Juppo Heynckeso sugrįžimo į „Bayern“ ekipą liudininkais. Šio stratego vadovaujami Miuncheno futbolininkai namuose 5:0 sutriuškino „Freiburg“ ekipą.
„Bayern“ futbolininkai
„Bayern“ futbolininkai / „Scanpix“ nuotr.

8-ą minutę Julianas Schusteris pasiuntė kamuolį savus vartus, o vėliau įvarčius mušė Kingsley Comanas (42 min.), Thiago Alcantara (63 min.), Robertas Lewandowskis (75 min.) ir Joshua Kimmichas (90 min.).

„Bayern“ įsirašė 17-ąjį tašką ir iki dviejų taškų sumažino atsilikimą nuo lyderės Dortmundo „Borussia“ ekipos (19 taškų). Pastaroji šeštadienį patyrė pralaimėjimą savų žiūrovų akivaizdoje.

„Borussia“ rezultatu 2:3 nusileido Leipcigo „RasenBallsport“, kuri pakilo į trečią vietą (16 taškų).

„Borussia“ pirmavo po Pierre-Emericko Aubameyango jau 4-ą minutę pelnyto įvarčio, tačiau svečiai dar pirmajame kėlinyje išsiveržė į priekį. Pasižymėjo Marcelis Sabitzeris (10 min.) ir Yussufas Poulsenas (25 min.).

Leipcigo komanda dar labiau nutolo, kai Jeanas-Kevinas Augustinas 49-ą minutę realizavo baudinį.

Pierre-Emerickas Aubameyangas 64-ą minutę taip pat pasižymėjo nuo 11 metrų žymos, bet išsigelbėti nuo pralaimėjimo „Borussia“ nepajėgė.

Beje, „Borussia“ nuo 47-os minutės žaidė be pašalinto Sokračio Papastathopoulo, o Leipcigas žaidėją prarado 56-ą minutę, kai Stefanas Ilsankeris per kelias minutes užsidirbo dvi geltonas korteles.