„Bayern“ varžovus sutriuškino „Borussia“ – vėl išbarstė taškus

Šeštadienį šešeriomis rungtynėmis prasidėjo Vokietijos Bundeslygos čempionato 12-asis turas. Jame dar vienerios rungtynės didele nesėkme baigėsi šalies vicečempionei Dortmundo „Borussia“ ekipai.
„Borussia“ ir vėl nuvylė savo sirgalius
„Borussia“ ir vėl nuvylė savo sirgalius / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Die Schwarzgelben“ išvykose rungtynėse nesugebėjo įveikti čempionato naujokų, „Paderborn“ futbolininkų – 2:2.

P.E.Aubameyangas (12 min.) ir M.Reusas (45+1 min.) pirmajame kėlinyje švedė „Borussia“ į priekį, tačiau po pertraukos įvarčiais atsakė L.Ruppas (61 min.) ir M.Saglikas (80 min.).

Čempionato lyderis Miuncheno „Bayern“ klubas namuose 4:0 sutriuškino „Hoffenheim“ ir padidino pranašumą nuo antroje vietoje esančio „Wolfsburg“.

Įvarčius čempionams mušė M.Goetze (23 min.), R.Lewandowskis (40 min.), A.Robbenas (82 min.) ir S.Rode'as (86 min.). 90 min. iš aikštės buvo pašalintas A.Szalai iš „Hoffenheim“ klubo.