Be dviejų futbolininkų ir Jose Mourinho rungtynes baigęs „Real“ nelaimėjo ir leido „Barcelona“ priartėti Ispanijos čempionate

Antrą kartą per keturias dienas tik lygiosiomis Ispanijos futbolo čempionate sužaidęs Madrido „Real“ klubas, pats to nenorėdamas, grąžina intrigą pirmenybėse.
Cristiano Ronaldo įvarčio pergalei neužteko
Cristiano Ronaldo įvarčio pergalei neužteko / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Be dviejų pašalintų futbolininkų mačą baigęs „Real“ trečiadienį išvykoje 1:1 (0:0) sužaidė su „Villarreal“ vienuolike.

Jose Mourinho auklėtiniai pirmavo po taiklaus Cristiano Ronaldo smūgio 62 minutę, tačiau likus žaisti 7 minutes rezultatą išlygino Marcosas Senna (83 min.).

Karštai priekaištaudamas diskutuotinam teisėjo spredimui skirti baudos smūgį, po kurio M.Senna ir atstatė pusiausvyrą, J.Mourinho buvo pašalintas nuo atsarginių žaidėjų suolelio.

Netrukus rungtynės baigėsi Sergio Ramosui (85 min.), kuris užsidirbo antrą geltonąją kortelę, bei karštai jį ginti stojusiam Mesutui Ozilui (86 min.), kuriam už kalbas iš karto buvo parodyta raudonoji kortelė.

Visgi be dviejų futbolininkų likusiam „Real“ pavyko išsaugoti lygiąsias ir iškovoti tašką.

Tačiau po 28-ojo turo „Real“ (72 tšk.) persvara Ispanijos čempionate prieš artimiausią persekiotoją „Barcelona“ (66 tšk.) ekipą sumažėjo iki 6 taškų. Iki pirmenybių pabaigos lieka sužaisti dar 10 rungtynių.

Nutrūko ir 10-ies iš eilės „Real“ pergalių išvykose šalies čempionate serija, tad Madrido klubui nepavyks pagerinti „Barcelona“ rekordo – 12 pergalių svečiuose iš eilės, kurį Barselonos ekipa pasiekė praėjusiame sezone.

Verta pažymėti, kad C.Ronaldo įvartis trečiadienį buvo jau 34-as šalies čempionate ir „La Liga“ snaiperių lenktynėse jis pavijo „Barcelona“ lyderį Lionelį Messi.