Be konkurencijos: „Bayern“ antrus metus iš eilės tapo Vokietijos čempionais

Antradienio vakarą Vokietijoje buvo sužaistos ketverios Bundeslygos pirmenybių 27-ojo turo rungtynės, iš kurių vienerios buvo lemiamos. Paaiškėjo šalies čempionas – juo vėl anksčiau laiko tapo UEFA čempionų lygos laimėtojas Miuncheno „Bayern“.
„Bayern“ iškovojo 24-ąjį Vokietijos čempiono titulą
„Bayern“ iškovojo 24-ąjį Vokietijos čempiono titulą / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Berlyne susigrūmė vietos „Hertha“ su Miuncheno „Bayern“ futbolininkais. Pergalę rezultatu 3:1 iškovoję Josepo Guardiolos vedama Miuncheno ekipa, kuri užsitikrino čempionės titulą.

Dar nė karto šį sezoną nepralaimėję bavarai Vokietijoje rungtyniauja stulbinančiai ir iki pirmenybių pabaigos likus 6 turams vėl tapo šalies čempionais.

Jau rungtynių pradžioje buvo pelnyti du įvarčiai. Pirmasis pasižymėjo Toni Kroosas, o 14-ąją minutę rezultatą po tikslaus Bastiano Schweinsteigerio perdavimo padvigubino Mario Gotze.

Antrajame kėlinyje nuo 11 metrų žymos pavyko šeimininkams sušvelninti atsilikimą, tačiau 79-ąją minutę Franckas Ribery sudėjo paskutinius taškus šiame susitikime.

„Bayern“ klubui Bundeslygos titulas atitenka antrus metus iš eilės. Šis titulas bavarams jau yra 24-as.

Hertha Berlin 1-3 Bayern Munich by makaiso246245

Įdomu tai, kad Vokietijos čempionai per visą sezoną nepatyrė nė vieno pralaimėjimo ir dukart prarado taškus tik sužaidę lygiosiomis.

Kova vis dar verda dėl vietos UEFA Čempionų lygoje. Antroje vietoje žygiuoja Dortmundo „Borussia“, tačiau jiems ant kulnų lipa Gelzenkircheno „Schalke“, Lėverkuzeno „Bayer“ bei „Wolfsburg“.