Tiesiogiai

Tiesiogiai po gaisro Paneriuose: ugniagesių vado ir oro užterštumo tyrėjų komentaraiTiesiogiai po gaisro Paneriuose: ugniagesių vado ir oro užterštumo tyrėjų komentarai

Be L.Messi žaidusi „Barcelona“ suklupo Karaliaus taurės aštuntfinalyje

Ketvirtadienio vakarą sužaistos trejos Ispanijos Karaliaus taurės (Copa del Rey) aštuntfinalio pirmosios rungtynės. Netikėtą pralaimėjimą patyrė be savo lyderio Lionelio Messi žaidusi „Barcelona“, 1:2 svečiuose nusileidusi Valensijos „Levante“ ekipai.
Malcolmas
Malcolmas / „Scanpix“ nuotr.

4-ąją minutę Erickas Cabaco išvedė šeimininkus į priekį, o 18-ąją Borja Mayoralis persvarą padvigubino.

Paguodos įvartį svečiai sugebėjo įmušti tik 85-ąją minutę, kai į „Levante“ vartus skirtą baudinį realizavo Philippe'as Coutinho.

Atsakomoji dvikova Barselonoje vyks sausio 16-ąją.

Kitose rungtynėse ketvirtadienį Sevilijos „Real Betis“ namuose nulinėmis lygiosiomis sužaidė su San Sebastiano „Real Sociedad“, o „Sevilla“ svečiuose 3:1 pranoko Bilbao „Athletic“.