Davidas Beckhamas debiutavo Italijos klube
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Davidas Beckhamas debiutavo Italijos klube.
Šaltinis: BNS
0

Antradienį Jungtiniuose Arabų Emyratuose vykusiose draugiškose rungtynėse „AC Milan” (Italija) klubas tik po baudinių serijos 5:4 įveikė „Hamburg SV” (Vokietija) ekipą.

„AC Milan” gretose debiutavo keturiems mėnesiams iš Los Andželo „Galaxy” (JAV) klubo paskolintas Anglijos futbolininkas Davidas Beckhamas. Buvęs „Manchester United” (Anglija) ir Madrido „Real” (Ispanija) ekipų saugas žaidė pirmąsias 45 minutes, o po pertraukos jį pakeitė prancūzas Mathieu Flamini.

Per 90 žaidimo minučių nugalėtojas nepaaiškėjo – lygiosios 1:1 (0:0).

„AC Milan” vienuolikė pirmavo, kai Ronaldinho (53 min.) tiksliai realizavo 11 m baudinį. Rezultatą išlygino Collinas Benjaminas (67 min.).

Kitose antradienį vykusiose draugiškose rungtynėse vienas Italijos futbolo pirmenybių lyderių Turino „Juventus” klubas po baudinių serijos 5:6 nusileido „AS Monaco” (Prancūzija) vienuolikei.

Ir per šį mačą prireikė pratęsimo, mat sužaidus 90 minučių rezultatas buvo lygus – 1:1 (0:1).