Metinė prenumerata tik 7,99 Eur! Trumpiausiai nakčiai - mažiausia kaina!
Išbandyti

Vilniaus „Žalgirį“ atgaivins sostinės verslininkai?

Vilniaus „Žalgirio“ sirgaliai artimiausiu metu gali sulaukti gerų naujienų. Futbolo užkulisiuose vis garsiau kalbama, kad atsirado merdinčią sostinės ekipą pasiruošusi išgelbėti ir atgaivinti vietos rėmėjų grupė.
Žalgiris
Atgaivintas legendinis „Žalgirio“ klubas kitą sezoną siektų žaisti „A lygoje“ / Šarūno Mažeikos/BFL nuotr.
Temos: 1 Verslas

Legendinio klubo tradiciją šiemet pratęsė įkurta Vilniaus miesto futbolo draugija (VMFD) „Žalgiris“, kuri žaidė šalies I lygoje, tačiau sugebėjo šiaip ne taip išsiversti tik su savo gerbėjų aukomis ir parama.

Gandai apie potencialius „Žalgirio“ rėmėjus sklandė visus metus, tačiau rimtesnį pagrindą įgavo tik pastarosiomis savaitėmis.

Nepatvirtintais duomenimis, Vilniaus klubą sutiko paremti kol kas neįvardijamos aštuonios sostinės verslininkų įmonės. Jos rinksis vieną iš dviejų variantų – perimti VMFD „Žalgirio“ valdymą arba iš Vadimo Kastujevo įsigyti teises į futbolo klubą „Žalgiris“ ir sujungti abi ekipas.

VMFD „Žalgirio“ atstovai komentuoti tokią informaciją atsisakė.

Futbolas.lt žiniomis, su naujais rėmėjais „Žalgiris“ siektų dalyvauti 2010 metų A lygoje. Tiesa, norint grįžti į aukščiausiąją lygą, klubui reikėtų ne tik gauti licenciją, bet ir sulaukti palankaus Lietuvos futbolo federacijos sprendimo –  2009 metų sezone I lygoje „Žalgiris“ užėmė tik šeštąją vietą.

Ekipa galėtų grįžti į „Žalgirio“ stadioną, tačiau tik tuo atveju, jei kitais metais jis nebus konservuotas. Sostinės futbolininkai šiemet I lygoje žaidė „Vingio“ stadione, o senajame  „Žalgirio“ stadione nevyko jokios profesionalų rungtynės.
 

Šaltinių teigimu, „Žalgiris“ jau bando pradėti komandos komplektaciją, o apie savo ketinimus turėtų pranešti iki šių metų pabaigos. Pasiruošimą naujam sezonui Vilniaus ekipos futbolininkai žada pradėti sausio mėnesį.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Šekspyriška vasara Pakruojo dvare: spektakliai, kvapą gniaužiantys triukai ir įspūdingos gėlių kompozicijos
Reklama
Joninių grilio vakarėlis už mažą kainą: pasigaminkite tris patiekalus neišleisdami 15 eurų
Reklama
Tinklinis, kepsninės, universalūs treniruokliai: ką šiemet erdvėms prie savo namų siūlys vilniečiai?
Reklama
„Telia“ stiprina ryšį Dainų šventės dalyviams ir lankytojams dar nematytu būdu
Užsisakykite
15min naujienlaiškius