Bjaurus triukas, dėl kurio UEFA pradėjo tyrimą – danų vartininkui į akis švietė lazeriu

Danijos futbolininkai krito Europos čempionato pusfinalyje, kai per rungtynių Londone su Anglija pratęsimą buvo skirtas 11 metrų baudinys. Panašu, kad toje situacijoje ir žiūrovai bandė kelti problemų Danijai – vartininkui Kasperui Schmeicheliui švietė į veidą lazeriu.

Danai turi kuo piktintis po pusfinalio mačo trečiadienį, kai Vemblio stadione Anglija per pratęsimą pelnytu įvarčiu 2:1 palaužė Daniją ir pateko į Europos čempionato finalą.

Per Danijos himną prieš rungtynes kilo triukšmas tribūnose, sirgaliai naudojo ir deglus, nors tai nėra leistina stadione.

„Kalbant apie žiūrovus, jų garbingo elgesio trūko“, – pažymėjo Danijos rinktinės saugas Jannikas Vestergaardas savo šalies spaudai.

„Ekstrabladet“ teigimu, vartininkui Kasperui Schmeicheliui sirgaliai Vemblio stadione švietė į veidą.

Lazerio spinduliu bandyta sutrukdyti vartininkui ir per 11 metrų baudinį.

K.Schmeichelis atrėmė Harry Kane'o baudinį, bet prie kamuolio pirmasis suskubo anglas.

„Aš nežinau, ar kažkas tai darė per baudinį (švietė su lazeriu). Bet jie tai darė jau per pirmą kėlinį. Buvo keli dalykai iš žiūrovų, kurie neturi bendra su garbingu žaidimu. Gal jiems atrodė, jog kai tiek pastatyta ant kartos, visos priemonės leistinos, – „Tipsbladet“ sakė J.Vestergaardas. – Aš pastebėjau tai per pirmą kėlinį.“

Per televizijos ekraną matėsi, kad žalia šviesa apšvietė Danijos vartininko veidą.

UEFA taisyklės griežtai draudžia lazerinius spindulius per futbolo rungtynes.

Europos futbolui vadovaujanti organizacija paskelbė, kad pradėjo tyrimą dėl trukdymo vartininkui.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas