Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti

„Blackburn“ dėmesį patraukęs Darvydas Šernas: „Rungtyniauju su Messi, tačiau tik „Playstation“ žaidime“ (video)

Sėkmingas Darvydo Šerno žaidimas Lenkijos aukščiausioje lygoje neliko nepastebėtas – anot dienraščio „Gazeta Wyborcza“, lietuviu domisi Anglijos „Premier“ lygos „Blackburn“ klubas.
Darvydas Šernas – geriausias 2010 m. Lietuvos futbolininkas
D.Šernas / Šarūno Mažeikos/BFL nuotr.

Anot pranešimo spaudoje, britai jau susisiekė su Lodzės „Widzew“ ekipa, kuriai atstovauja geriausiu Lietuvos šių metu žaidėju išrinktas Šernas, ir teiravosi apie galimybę įsigyti puolėją.

D.Šernas yra atsidūręs ne vienos komandos akiratyje. Juo taip pat domisi Lenkijos Krokuvos „Wisla“, Varšuvos „Legia“, Poznanės „Lech“, Varšuvos „Polonia“, Haifos „Maccabi“ ir Tel Avivo „Hapoel“.

Pats futbolininkas Lenkijos lygos svetainei juokavo: „Norėčiau žaisti greta Lionelio Messi “Barcelona„ klube, ir tai jau darau. Tiesa, tik “PlayStation„ kompiuteryje“.

Ir surimtėjęs pridūrė: „Kai kas pamiršta, kad turiu dar pusantrų metų galiosiančią sutartį, todėl ne viskas priklauso nuo manęs. Žinau, kad galiu būti parduotas, tačiau pernelyg apie tai negalvoju, nes esu laimingas Lodzėje. Girdėjau, kad manimi domisi Lenkijos ir Izraelio komandos, taip pat “Blackburn„. Tik kai derybos vyks iš tikrųjų pradėsiu galvoti, kur noriu tęsti karjerą.“

Paklaustas, ar tai geriausi metai jo karjeroje, D.Šernas atsakė: „Ne tik dėl futbolo – puikiai sutariu su savo mergina Sandra. Aišku, man pavyko įmušti į Ispanijos ir Čekijos rinktinės vartus. Bet labiausiai norėčiau kartu su Lietuvos rinktine patekti į Europos čempionatą. Turime šansą tai pasiekti.“

VIDEO: Darvydas Sernas and Mindaugas Panka in Widzew! Lithuania Job.

D.Šerno įvartis į Ispanijos vartus

 

VIDEO: Darvydas Šernas v Spain

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
IKEA tvarumo ir klimato ataskaitose – išradimai iš Lietuvos
Reklama
Gyvenimiško patarimo – ne į ekspertus, o į būrėjus: sėkmės kavos tirščiuose ieško 12 proc. lietuvių
Reklama
Išskaidote investicijas? Ar žinote visas rizikas bei galimybes?
Reklama
Lietuvių sukurtas dokumentinis serialas – odė Baltijos šalių šefams
Užsisakykite 15min naujienlaiškius