Dabar populiaru
Publikuota: 2011 kovo 8d. 20:12

„Boratą“ aikštėje sutramdžiusiam futbolininkui teisėjas parodė raudoną kortelę (video)

A.Vickersas už pagalbą apsaugos darbuotojams sulaukė raudonos kortelės
youtube.com / A.Vickersas už pagalbą apsaugos darbuotojams sulaukė raudonos kortelės

Ir kokių tik kuriozų futbolo stadionuose nėra buvę. Vieni jų – iki ašarų juokingi, kiti sukrečiantys ar priverčiantys iš nuostabos aiktelėti. Pirmadienį Anglijoje vykęs futbolo mačas tarp „Dorchester“ ir „Havant & Waterlooville“ klubų ilgam įstrigs ne tik jo dalyviams, bet ir daugeliui futbolo gerbėjų.

20-tą susitikimo minutę į aikštelę išbėgęs pusnuogis vyrukas, regis, sulauks kur kas daugiau dėmesio nei jo pirmtakai. Iš esmės, tokie nuogaliai futbolo ar kitų sporto šakų stadionuose nėra jokia retenybė. Dėmesio ištroškusių keistuolių visada buvo ir bus.

Tik ši situacija, nutikusi Anglijos stadione, išies buvo unikali. „Borato“ kostiumu pasipuošęs vyrukas net kelias minutes blaškėsi aikštelėje. Įprasta, kad tokiais atvejais „keistuolius“ sutramdo apsaugos darbuotojai. Šįkart jiems į pagalbą suskubo „Dorchester“ žaidėjas Ashley Vickers, kuris regbio veiksmais parvertė vyruką ant žolės. Atskubėję apsaugos darbuotojai išvijo „herojų“ iš stadiono.

Vis dėlto, išvytas iš aikštės buvo ne tik „Boratas“. Rungtynių teisėjas nusprendė, kad taip futbolininkui elgtis nedera ir parodė A.Vickersui raudoną kortelę.

Tuo metu rezultatas buvo lygus 1:1, tačiau rungtynes „Dorchester“ pralaimėjo rezultatu 1:3.

Pats A.Vickersas buvo pasipiktinęs teisėjo sprendimu ir sulaukė ne tik savo ekipos žaidėjų, bet ir priešininkų palaikymo.

„Kai pamačiau, kad vyrukas bėgioja po aikštę, nusprendžiau padėti apsaugos darbuotojams ir greičiau už juos jį sulaikyti. Keisčiausia tai, kad man dėkojo ir priešininkų komandos nariai. Jie prašė teisėjo nerodyti man raudonos kortelės, bet jis pasielgė kitaip“, – teigė A.Vickersas. 

Vaizdo reportažą galite pamatyti čia:

Temos: 2 Raudona Futbolas
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką