Publikuota: 2019 rugsėjo 22d. 20:57

„Borussia“ apmaudžiai išleido pergalę Frankfurte

Axelis Witselis
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Axelis Witselis

Dortmundo „Borussia“ prarado svarbius taškus. Sekmadienį vykusiose Vokietijos „Bundesliga“ penktojo turo rungtynėse vicečempionai 2:2 svečiuose sužaidė su Frankfurto „Eintracht“.

Du kartus „Borussia“ pirmavo, tačiau persvaros neišlaikė. 11-ąją minutę pasižymėjo Axelis Witselis, bet 43-ąją minutę Andre Silva rezultatą išlygino.

Dar kartą svečiai į priekį truktelėjo 66-ąją minutę po Jadono Sancho taiklaus smūgio, tačiau baigiantis mačui (88 min.) „Borussia“ ištiko nelaimė – Thomas Delaney nukreipė kamuolį į savus vartus ir mačas pasibaigė lygiosiomis.

Po šio susitikimo „Borussia“ turi 10 taškų, užima trečią vietą ir trimis taškais atsilieka nuo lyderio „RB Leipzig“ ir tašku nuo čempionų titulą ginančio Miuncheno „Bayern“.

Kitame sekmadienio mače Menchengladbacho „Borussia“ namuose 2:1 pranoko Diuseldorfo „Fortuna“ futbolininkus.