„Borussia“ komanda pažeminta savų sirgalių akivaizdoje

Šeštadienio popietę Vokietijoje prasidėjo naujas Bundesligos pirmenybių turas. Neišvengta ankstyvų staigmenų – šalies čempionų titulą ginantys Dortmundo „Borussia“ namuose pralaimėjo „Hamburg“ klubui 1-4.
"Hamburg" žaidėjai Dennisas Aogo ir Rafaelis van der Vaart džiaugiasi pergale
"Hamburg" žaidėjai Dennisas Aogo ir Rafaelis van der Vaart džiaugiasi pergale / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Iš pradžių mačas nežadėjo nieko blogo šeimininkų komandai – jie turėjo iniciatyvą ir 17 minutę Robertas Lewandowskis įmušė įvartį, kuris išvedė juos į priekį. Visgi vos po minutės Artjomas Rudnevsas išlygino rezultatą.

Problemos užklupo „Borussia“ 26 minutę, kai Heungas-Minas Sonas persverė rezultatą. Sudėtingą čempionų padėtį po penkių minučių pablogino ir R.Lewandowskio gauta raudona kortelė.

Antrajame kėlinyje „Hamburg“ liko taip pat dešimtyje – 59 minutę iš aikštės buvo išsiųstas Jeffrey Bruma. Visgi, tai nesutrukdė jiems pelnyti dar dviejų įvarčių, kuriuos pelnė tie patys A.Rudnevsas ir H.Sonas. Mačas pasibaigė rezultatu 1-4, skaudžiu „Borussia“ pralaimėjimu.

Borussia Dortmund 1-4 Hamburger

Vezi mai multe video din sport
Tikra įvarčių fiesta įvyko Monchengladbacho mieste, kur vietos komanda priimė Lėverkuzeno „Bayer“ ekipą. Čia po atkaklios kovos, mačas pasibaigė rezultatu 3-3. „Monchegladbach“ komanda tik mačo pabaigoje sugebėjo išsigelbėti, kai Patrickas Hermannas išlygino rezultatą.

Skaudų pralaimėjimą namuose patyrė ir „Stuttgart“ vienuolikė, kuri buvo sutriuškinta Bremeno „Werder“ klubo 1-4. Nugalėtojams du įvarčius pelnė Mehmetas Ekici, po vieną pridėjo Aaronas Huntas ir Kevinas De Bruyne.

Užtikrintą pergalę šeštadienį iškovojo Miuncheno „Bayern“ futbolininkai. Turnyrinėje lentelėje pirmaujanti būsima Pepo Guardiolos kariauna savų žiūrovų akivaizdoje net 4-0 sutriuškino Gelzenkircheno „Schalke“.

Du įvarčius nugalėtojams pelnė Davidas Alaba, po kartą kamuolį tiksliai į vartų tinklą pasiuntė Bastianas Schweinsteigeris bei Mario Gomezas.

Dortmundo „Borussia“ 1 – 4 „Hamburg“
17‘ [1 – 0] Robert Lewandowski
18‘ [1 – 1] Artjoms Rudnevs
26‘ [1 – 2] Heung-Min Son