„Borussia“ neišsikapsto iš duobės – pralaimėjimas šalies čempionate savo žiūrovų akivaizdoje

Šeštadienį Vokietijoje ir toliau tęsiasi Bundesligos pirmenybių 17-asis turas, kuriame sužaistos penkios rungtynės.
Dortmundo „Borussia“
Dortmundo „Borussia“ / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Dortmunde vietos „Borussia“ klubas susitiko su sostinės ekipa Berlyno „Hertha“. Jurgeno Kloppo auklėtiniai ir toliau stringa ne tik UEFA čempionų lygoje – Vokietijos vicečempionai minimaliu skirtumu nusileido varžovams 1:2

Pirmieji į priekį įsiveržė „geltonai juodi“, kuomet po Nuri Sahino perdavimo pasižymėjo Marco Reusas, tačiau rezultatą kiek netrukus išlygino svečių žaidėjas Adrianas Ramosas.

Vis dėlto dar pirmajame kėlinyje „Hertha“ ekipai pavyko pelnyti pergalingą įvartį. 45-ąją minutę įvartį į Romano Weidenfellerio ginamus vartus pelnė Sami Allagui.

Borussia Dortmund 1-2 Hertha Berlin All Goals by all-goals

Kitose rungtynėse taip pat pergales šventė „Braunschweig“, „Mainz“ ir „Freiburg“ vienuolikės, o Brėmeno „Werder“ palaužė antroje vietoje žygiuojančius Lėverkuzeno „Bayer“ futbolininkus.

Rezultatai:

„Borussia Dortmund“ 1 – 2 „Hertha BSC“
7` [1 – 0] Marco Reus
23` [1 – 1] Adrian Ramos
45` [1 – 2] Sami Allagui

„Werder Bremen“ 1 – 0 „Bayer Levekusen“
74` [1 – 0] Santiago Garcia

„Freiburg“ 2 – 1 „Hannover 96“
25` [1 – 0] Admir Mehmedi
36` [2 – 0] Admir Mehmedi
90` [2 – 1] Leonardo Bittencourt

„Hamburger SV“ 2 – 3 „Mainz 05“
21` [1 – 0] Hakan Calhanoglu
47` [1 – 1] Shinji Okazaki
50` [1 – 2] Nicolai Muller
79` [2 – 2] Rafael van der Vaart
82` Tomas Rincon („Hamburger SV“) – raudona kortelė
90` [2 – 3] Shinji Okazaki

„Eintracht Braunschweig“ 1 – 0 „Hoffenheim“
29` [1 – 0] Torsten Oehrl (11m.)
82` Timo Perthel („Eintracht Braunschweig“) – raudona kortelė