Braitone laimėjęs „Liverpool“ tęsia rekordo medžioklę

Čempionų titulą užsitikrinęs „Liverpool“ klubas trečiadienį vykusiose Anglijos „Premier“ lygos 34-ojo turo rungtynėse 3:1 svečiuose pranoko „Brighton & Hove Albion“.

Laimėję uostamiestyje, Jurgeno Kloppo vyrai prieš titulą gynusius „Manchester City“ futbolininkus vėl atstatė 23 taškų pranašumą.

Šiame mače raudonieji puikiai išnaudojo šeimininkų klaidas. 6-ąją minutę vienas toks kamuolio praradimas baigėsi Mohamedo Salaho taikliu smūgiu, o dar po dviejų minučių Jordanas Hendersonas puikiu spyriu persvarą padvigubino.

Kėlinio pabaigoje belgui Leandro Trossardui pavyko rezultatą sušvelninti, bet iškovoti taško Braitono ekipa neįstengė.

76-ąją minutę Andrew Robertsonas puikiai pakėlė kampinį ir M.Salahas smūgiu galva pelnė savo antrą šiose rungtynėse ir devynioliktą įvartį šį sezoną.

Lygos snaiperių sąraše nuo pirmaujančio „Leicester City“ puolėjo Jamie Vardy egiptietis atsilieka trimis taikliais smūgiais.

Ši pergalė dar labiau priartino „Liverpool“ ekipą prie absoliutaus per „Premier“ lygos sezoną surinktų taškų rekordo. Jis – 100 taškų – iki šiol priklauso „Manchester City“ ekipai.

Tai reiškia, kad Mersisaiso komandai, norint pagerint šį pasiekimą, reikia laimėti tris iš likusių keturių rungtynių.