Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Brazilijoje futbolininkus iš aikštės policija vijo ašarinėmis dujomis (video)

Policijos pareigūnai žaidėjus iš aikštės varė ašarinėmis dujomis
Fragmentas iš video. / Policijos pareigūnai žaidėjus iš aikštės varė ašarinėmis dujomis.
Šaltinis: 15min
0
A A

Brazilijoje futbolininkai turi būti pasirengę viskam. Per vienas rungtynes policijos pareigūnai atsisakiusius teisėjui paklusti žaidėjus iš aikštės išvaikė ašarinėmis dujomis, skydais ir guminėmis lazdomis, praneša „Sky News“.

Incidentas įvyko per žemesnės Brazilijos lygos komandų „Genus“ ir „Moto Clube“ futbolo mačą. „Genus“ ekipos žaidėjas Robsonas atsisakė palikti aikštę, kai teisėjas jam už šiurkščią pražangą parodė raudonąją kortelę 64-ą žaidimo minutę.

Futbolininkas su kitais keturiais komandos draugais apsupo teisėją, o šis pamanė, kad jam grasinama, ir iškvietė policiją. Atbėgę keturi pareigūnai nesugebėjo įtikinti Robsono palikti aikštę ir galiausiai panaudojo ašarines dujas, skydus bei gumines lazdas.

Rungtynės buvo nutrauktos ir turės būti peržaistos. „Genus“ klubo prezidentas prašė palikti rezultatą galioti, nepaisydamas to, kad jo ekipa tuo metu atsiliko 0:3.

Teigiama, kad šis incidentas dar prasčiau baigėsi jo iniciatoriams – Robsonas, dar šeši futbolininkai ir komandos strategas tapo bedarbiais.

Tikėtina, kad savo įgaliojimus viršiję policijos pareigūnai taip pat bus nubausti. „Pakalbėsiu su policijos vadovu. Tikiuosi, kad bus imtasi atitinkamų priemonių, jeigu policininkai viršijo įgaliojimus“, – žadėjo vienas iš valstijos valdytojų Joa Cahula.

VIDEO: GENUS 0 X 3 MOTO
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką