Bukarešte dominavęs „Manchester City“ – viena koja Čempionų lygos grupių varžybose

Antradienio vakarą Senojo žemyno stadionuose sužaistos Čempionų lygos paskutinio kvalifikacinio etapo pirmosios rungtynės. Vietą pagrindiniame šio turnyro etape beveik užsitikrino „Manchester City“ klubas, svečiuose 5:0 pranokęs Bukarešto „Steaua“ ekipą.
„Manchester City“ futbolininkai
„Manchester City“ futbolininkai / „Scanpix“ nuotr.

Jau iki pertraukos Josepo Guardiolo auklėtiniai po Davido Silvos ir Sergio Aguero įvarčių pirmavo 2:0. Tiesa, rezultatas galėjo būti ir kur kas didesnis, jei S.Aguero būtų įmušęs bent vieną iš dviejų 11 metrų baudinių.

Po pertraukos Duranas Nolito pasiuntė dar kartą kamuolį į rumunų vartus ir galutinai nulėmė šių rungtynių bei poros baigtį, o šeimininkų triuškinimą baigė dar du įvarčius mačo pabaigoje pelnęs S.Aguero.

Kitose rungtynėse Amsterdamo „Ajax“ savoje aikštėje 1:1 sužaidė su Rusijos vicečempionu „Rostov“, o Zagrebo „Dinamo“ tokiu pat rezultatu išsiskyrė su „Salzburg“

Prieš atsakomąją dvikovą gana užtikrintai gali jaustis Menchengladbacho „Borussia“ futbolininkai, svečiuose 3:1 pranokę Berno „Young Boys“.

Danijos stipriausias klubas „Kobenhavn“ minimalia persvara 1:0 palaužė Nikosijos APOEL, tačiau su nerimu lauks atsakomosios dvikovos Kipre, kur vietos komanda žaidžia ypač pakiliai.