Publikuota: 2021 sausio 8d. 23:25

Būna net taip: dviem įvarčiais pirmavęs „Bayern“ netikėtai pralaimėjo

Netikėtumu prasidėjo Vokietijos „Bundesliga“ 15-asis turas. Penktadienį vykusiame mače šalies čempionai Miuncheno „Bayern“ 2:3 svečiuose nusileido Menvchengladbacho „Borussia“ komandai.

Bavarai labai gerai pradėjo dvikovą ir po Roberto Lewandowskio (20 min. iš 11m) bei Leono Goretzkos (26 min.) smūgių greitai įgijo įtikinamą persvarą 2:0.

Visgi šeimininkai nepasidavė ir dar iki pertraukos Jonas Hofmannas dviem taikliais dūriais rezultatą išlygino.

Antrojo kėlinio pradžioje Niklaso Sule klaida pasinaudojo ir puikų smūgį į „Bayern“ vartų devyniukę paleido Florianas Neuhausas.

Bavarams tai buvo vos antroji nesėkmė šį sezoną. Jie dviem taškais dar tebepirmauja prieš „RB Leipzig“, tačiau pastarasis klubas gali į priekį išsiveržti jau šiame ture.

Menchengladbacho komanda žengia septinta.