2012 09 22 /20:29

Bundesliga: „Bayern“ ir „Eintracht“ toliau žygiuoja be kluptelėjimų

Vokietijos „Bundesliga“ futbolo pirmenybių ketvirtajame ture ketvirtąsias iš eilės pergales pasiekė sezono lyderiai MIuncheno „Bayern“ ir Frankfurto „Eintracht“ klubai.
Thomasas Mulleris / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Bavarijos klubas šeštadienį išvykoje 2:0 (0:0) įveikė Gelzenkircheno „Schalke“ klubą.

Po pirmo kėlinio rezultatas buvo lygus, tačiau antrajame iš peties pasidarbavo „Bayern“ puolėjas Thomasas Mulleris. Iš pradžių vokietis 55 min. atliko puikų rezultatyvų perdavimą Tony Kroosui, o jau vos po trijų minučių perėmė kamuolį ir pats įspūdingai nuginklavo varžovų vartininką. T.Mulleris su keturiais įvarčiais tapo rezultatyviausiu čempionato žaidėju.

Netikėtą pralaimėjimą patyrė praėjusio sezono čempionė Dortmundo „Borussia“, išvykoje 2:3 (1:0) nusileidusi „Hamburg“ klubui. Nugalėtojų ekipos saugas Rafaelis van der Vaartas pirmą kartą po grįžimo iš „Tottenham Hotspur“ žaidė komandos namų stadione.

„Hamburg“ ekipoje rungtynių didvyrių tapo Heung-Min Sonas, pelnęs du įvarčius – 2-ą ir 59-ą rungtynių minutę. Kartą (55 min.) pasižymėjo Ivo Ilicevičius.

„Borussia“ ekipoje abu įvarčius įmušė Ivanas Perisičius, pasižymėjęs 46-ą ir 60-ą minutėmis.

Frakfurto ekipa dar penktadienio vakarą išvykoje 2:1 (1:0) palaužė „Nurnberg“ vienuolikę. Įvarčius nugalėtojams pelnė Ervinas Hofferis (25 min.) ir Takashi Inui (60 min.), o rezultatą šeimininkų gretose sušvelnino Sebastianas Polteris (76 min.).

Kiti rezultatai:

„Mainz“ 2:0 „FC Augsburg“: [1:0] Andreasas Ivanchitzas (10 min.); [2:0] Adamas Szalai (25 min.)

„VfL Wolfsburg“: 1:1 „Greuther Furth“: [0:1] Emanuelis Pogatetzas (28 min.į savus vartus); [1:1] Ivica Oličius (42 min.).

Duseldorfo „Fotuna“ 0:0 „SC Freiburg“

Sekmadienį „Bundesliga“ pirmenybėse bus žaidžiamos dar trejos rungtynės.