Bundesliga grįžo su trenksmu – „Bayern“ išvykoje sutriuškintas

Vėlyvą penktadienio vakarą Vokietijoje buvo sužaistos pirmosios Bundesliga pirmenybių 18-ojo turo rungtynės, kurios buvo žaidžiamos po žiemos pertraukos. Ir iškart sulaukta sensacijos. Netikėtai suklupo šalies čempionas ir vienvaldis lyderis Miuncheno „Bayern“.
„Wolfsburg“ ekipos pergalė prieš „Bayern“
„Wolfsburg“ ekipos pergalė prieš „Bayern“ / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Antroje vietoje žygiuojantis „Wolfsburg“ susigrūmė su čempionais Miuncheno „Bayern“ futbolininkais. „Vilkai“ savo žiūrovų akivaizdoje kiek netikėtai bavarus sutriuškino net 4:1.

„Bayern“ pirmąjį įvartį praleido jau 4-ąją minutę, kai pasižymėjo Basas Dostas. Tas pats futbolininkas pirmojo kėlinio pabaigoje nuostabiu šūviu sugebėjo dar kartą nuginkluoti Manuelį Neuerį.

Antrajame kėlinyje ir toliau tęsėsi „vilkų“ dominavimas. 53-ąją minutę Kevinas De Bruyne'as pelnė trečiąjį komandos įvartį, kuris reiškė bavarų triuškinimą.

Vis dėlto „Bayern“ ekipai pavyko sušvelninti atsilikimą, kai 55-ąją minutę įvartį įmušė Juanas Bernatas. Tačiau Vokietijos čempionai artėjant kėliniui į pabaigą dar kartą buvo nubausti, kai puikiu reidu pasižymėjo K.De Bruyne'as.

Po pergalės „Wolfsburg“ nuo pirmojo vietoje esančio „Bayern“ sumažino atsilikimą iki 8 taškų.

Čempionų titulą ginančios komandos treneris Josepas Guardiola guodėsi, kad jo auklėtiniai neprilygo varžovams greičiu.

„Jie įmušė greitą įvartį ir niekaip negalėjome sulaikyti greitų „Wolfsburg“ išpuolių pirmajame kėlinyje“, – kalbėjo treneris.

„Praradome per daug kamuolių ir privalėjome nesuteikti priešininkams tiek daug laisvės.

Sveikinimai „Wolfsburg“, jie buvo geresni tinkamais momentais ir pelnė įvarčius. Turėsime analizuoti, kas čia įvyko ir judėti toliau. Po šešių savaičių pertraukos mums trūksta žaidybinės patirties“, – šnekėjo J.Guardiola.

Strategui antrino ir keturis įvarčius praleidęs vartininkas Manuelis Neueris.

„Negerai pradėjome atnaujintą čempionatą. Tai dar ne katastrofa, tačiau laukia daug darbo“.

Rezultatas:

„Wolfsburg“ – „Bayern“ 4:1

4' [1 – 0] B.Dost

45' [2 – 0] B.Dost

53' [3 – 0] K.De Bruyne

55' [3 – 1] J.Bernat

73' [4 – 1] K.De Bruyne

Vokietijos futbolo pirmenybių lyderių rikiuotė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

8. „Hanover 96“ 17 7 3 7 21:26 24

Rezultatyviausias čempionato žaidėjas – 13 įvarčių – Alexanderis Meieris (Frankfurto „Eintracht“).