Publikuota: 2015 vasario 7d. 20:42

Bundeslyga: „Bayern“ ir „Borussia“ pergalės

„Bayern“ futbolininkai
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / „Bayern“ futbolininkai

Dortmundo „Borussia“ futbolininkai visai neseniai ėjo atsiprašyti ir teisintis sirgaliams po pralaimėjimo, o dabar demonstruoja, kad ištikimiausių gerbėjų žodžius išgirdo. 20-ajame Vokietijos „Bundesliga" ture iškritimo zonoje esanti „Borussia“ išvykoje 3:0 nugalėjo kitą tarp autsaiderių esančią „Freiburg“ ekipą.

„Borussia“ pirmavo jau 9 minutę, kai įmušė M.Reusas. 59 minutę P.Aubameyangas skirtumą padidino. Jis pasižymėjo ir 72-ąją minutę.

Pergalę po dviejų nesėkmingų mačų – patirtas pralaimėjimas ir sužaista lygiosiomis – iškovojo Miuncheno „Bayern“ komanda. Vokietijos čempionato lyderiai išvykoje 2:0 nugalėjo autsaiderę „Stuttgart“ komandą.

„Bayern“ komandą į priekį išvedė A.Robbenas, pasižymėjęs 41 minutę. 50 minutę įvartį įmušė D.Alaba.

Kiti rezultatai:

„Koln“ – „Paderborn“ 0:0

„Mainz“ – Berlyno „Hertha“ 0:2

J.Hegeleras (35),
R.Beerensas (43)
32 min. šeimininkų žaidėjas L.Karius gavo raudonąjąj kortelę.
59 min. svečių žaidėjas F.Lustenbergeris gavo antrąją geltonąją kortelę.

„Wolfsburg“ – „Hoffenheim“ 3:0