Bundeslyga: „Bayern“ ir „Borussia“ triuškino varžovus

Šeštadienį Vokietijoje buvo sužaistos šešerios „Bundesliga“ pirmenybių XXI-ojo turo rungtynės. Triuškinančią pergalę savo žiūrovų akivaizdoje iškovojo Miuncheno „Bayern“ ekipa, kuri keturis įvarčius pasiuntė į „Freiburg“ vartus.
Xherdanas Shaqiri ir Claudio Pizarro
Xherdanas Shaqiri ir Claudio Pizarro / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Nugalėtojų gretose pasižymėjo Dante, Claudio Pizarro ir du kartus varžovų vartininką nuginklavęs Xherdanas Shaqiri.

Tokiu pačiu rezultatu tris taškus į savo sąskaitą įsirašė ir Dortmundo „Borussia“ futbolininkai.

Jurgeno Kloppo vadovaujamoje ekipoje ir toliau žiba Pierre'as-Emerickas Aubameyangas, kuris įvarčius pelnė 10-ąją ir 20-ąją minutę. Taip pat prie pergalės prisidėjo Robertas Lewandowskis bei Milošas Jojičius.

Bene įdomiausias susitikimas įvyko tarp Lėverkuzeno „Bayer“ ir Gelzenkircheno „Schalke“ ekipų. Pergalę rezultatu 2:1 šventė Jenso Kellerio auklėtiniai.

Visus trys įvarčius pelnė „Schalke“ žaidėjai. Pirmasis pasižymėjo Leonas Goretzka, o 74-ąją minutę galutinį tašką padėjo Klaasas-Janas Huntelaaras. Šeimininkų gretose įvartis buvo pelnytas per apmaudžią Felipe Santana klaidą.

Kitose rungtynėse lengvas pergales šventė „Braunschweig“ ir „Hoffenheim“ vienuolikės, o Brėmeno „Werder“ ir „Gladbach“ susitikimas pasibaigė lygiosiomis.