Bundeslyga: „Bayern“ nušlavė varžovus, bet iki lyderės „Borussia“ dar toli

Bundeslygoje šeštadienį užtikrintas pergales pasiekė Miuncheno „Bayern“ ir Dortmundo „Borussia“.
Robertas Lewandowskis
Robertas Lewandowskis / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Šį sezoną klumpantis Miuncheno klubas net 4:0 sutriuškino Hanoverio futbolininkus.

Joshua Kimmichas sugebėjo įmušti jau pirmąją rungtynių minutę ir „Bayern“ galėjo atsipalaiduoti.

Sužaidus pusvalandį, persvarą padvigubino Davidas Alaba.

Antrojo kėlinio pradžioje pasižymėjo Serge'as Gnabry, o triuškinimą užbaigė dešimtą įvartį šį sezoną įmušęs Robertas Lewandowskis.

Po pergalės „Bayern“ iki šešių taškų sumažino atsilikimą nuo Dortmundo ekipos, bet „Borrusia“ taip pat laimėjo ir tarp komandų išliko 9 taškų skirtumas.

„Bayern“ susilygino su antroje vietoje esančiu Monchengladbacho klubu, kuris 0:0 neįveikė „Hoffenheim“.

„Hannover“ ekipa nukrito į paskutinę vietą čempionate.

Čempionato lyderė Dortmundo „Borussia“ 2:1 nugalėjo Brėmeno „Werder“ futbolininkus.

Visi įvarčiai krito pirmajame kėlinyje. Dortmundo klubas išsiveržė į priekį po Paco Alcacero ir Marco Reuso įvarčių, o rezultatą sušvelnino Maxas Kruse'as.

Pranešimas apie prašymų dėl triukšmo mažinimo priemonių įgyvendinimo išlaidų kompensavimo priėmimą
Atėjo metas apsitverti sklypą: specialistų patarimai
Steikų diena: kaip paruošti sultingą ir burnoje tirpstantį steiką?