Bundeslyga: „Borussia“ sutriuškino Miuncheno „Bayern“

Šeštadienį Vokietijoje buvo sužaistos šešerios „Bundesliga“ pirmenybių XXX-ojo turo rungtynės. Įdomiausia turo dvikova įvyko „Allianz“ stadione, kuriame susigrūmė Miuncheno „Bayern“ ir Dortmundo „Borussia“. Kiek netikėtą triuškinančią pergalę rezultatu 3:0 šventė Jurgeno Kloppo auklėtiniai.
„Bayern“ futbolininkai
„Bayern“ futbolininkai / „Scanpix“ nuotr.

Pirmasis įvartis krito pirmajame kėlinyje. 20-ąją minutę po tikslaus Marco Reuso perdavimo pasižymėjo Henrikhas Mkhitaryanas.

Antrojo kėlinio pradžioje rezultatą padvigubino rezultatyvaus perdavimo autorius M.Reusas, o pergalę užtvirtino 56-ąją minutę Jonas Hofmannas.

Per pridėtą teisėjo laiką bavarai liko mažumoje, kai raudoną kortelę prieš save išvydo Rafinha.

„Bayern“ klubui tai buvo antroji nesėkmė iš eilės Vokietijos čempionate, tačiau Josepo Guardiolos auklėtiniai jau yra užsitikrinę titulą.

Tuo tarpu „Borussia“ klubui trys taškai buvo svarbūs kovoje dėl antrosios vietos su Gelzenkircheno „Schalke“. „Geltonai juodi“ prieš artimiausius varžovus įgijo 3 taškų pranašumą.

Kitose rungtynėse pergales šventė „Freiburg“, „Hannover“, „Mainz“ ir „Wolfsburg“ futbolininkai, o „Gladbach“ ir „Stuttgart“ ekipos išsiskyrė taikiai.