Bundeslyga: „Hoffenheim“ paskutinę minutę išplėšė lygiąsias

Vokietijos Bundeslygos rungtynėse „Koln“ namuose sužaidė lygiosiomis 1:1 su „Hoffenheim“ ekipa ir pakilo į šeštąją vietą.
„Hoffenheim“ futbolininkai
„Hoffenheim“ futbolininkai / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Pirmąjį rungtynių įvartį 58-ąją minutę įmušė ir Kelno klubą į priekį išvedė Leonardo Bittencourtas. Paskutinę pridėto laiko minutę rezultatą išlygino Keremas Demirbay.

Kelno ekipa su 41 tašku iš septintosios pakilo į šeštąją čempionato vietą.

„Hoffenheim“ klubas su 55 taškais rikiuojasi trečias ir šešiais taškais atsilieka nuo antroje vietoje esančios Leipcigo ekipos.

Bundeslygos lyderis yra 69 taškus turintis Miuncheno „Bayern“.