Bundeslyga: „Schalke“ kentė dar vieną pažeminimą, Leipcigo klubas mušė kiek norėjo

Sekmadienį tęsiasi Bundeslygos 27-ojo turo kovos. Diena prasidėjo netikėtumu – po ilgos pertraukos be futbolo kol kas sunkiai įsivažiuojanti Gelzenkircheno „Schalke“ namuose 0:3 buvo sutriuškinta „Augsburg“ vienuolikės.
Timo Werneris
Timo Werneris / „Scanpix“/AP nuotr.

Pertrauka, kuri turėjo padėti „Schalke“ futbolininkams sugrįžti į pergalių kelią, tapo tik dar didesne krize. Paskutinį sykį sausio viduryje pergalę Bundeslygoje iškovojęs klubas priminė tik savo paties šešėlį, o šeimininkų klaidos – tiesiog neatleistinos.

„Augsburg“ ekipoje puikiai baudos smūgį realizavo Eduardas Lowenas (6 min.), o įvarčius antrajame kėlinyje įmušę Noah-Joelis Sarenrenas-Bazee (76 min.) bei Sergio Cordova (90+1 min.) gali būti dėkingi oponentų gynėjams.

Praėjusią savaitę „Schalke“ buvo 0:4 sunaikinta Dortmunde, o savo sąskaitoje turinti 37 taškus rikiuojasi aštuntoje vietoje. „Augsburg“ su 30 taškų žengia dvylikta.

Kitoje dvikovoje visą puokštę įvarčių pasiekė „RB Leipzig“, svečiuose net 5:0 nepasigailėjęs „Mainz“ futbolininkų.

„Hat-trick'ą“ nugalėtojų gretose pasiekė Timo Werneris, su 24 tiksliais smūgiais priartėjęs prie rezultatyviausio pirmenybių žaidėjo Roberto Lewandowskio (27).

Po įvartį svečiams pridėjo Yussufas Poulsenas ir Marcelis Sabitzeris.

Trys taškai Leipcigo klubui leido sugrįžti į trečią vietą turnyrinėje lentelėje.

Paskutinės turo rungtynėse „FC Koln“ ir „Dusseldorf“ ekipos išsiskyrė taikiai – 2:2.