Bundeslygoje „Bayer“ pralaimėjo, o „Borussia“ sužaidė lygiosiomis

Šeštadienį Vokietijos Bundeslygoje tęsiasi 18-asis pirmanybių turas, kuriame sužaistos dar penkios rungtynės. Po jų savo pozicijas turnyro lentelės viršūnėje dar labiau sustiprino čempiono titulą ginantis Miuncheno „Bayern“, mat viso 2–5 vietas užimančios komandos prarado taškus.
Svenas Benderis
Svenas Benderis / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Itin nesėkmingai rungtynės namuose susiklostė Dortmundo „Borussia“ futbolininkams. Lygos vicečempionai nesugebėjo įveikti „Augsburg“ ekipos bei prarado vieną svarbiausių komandos futbolininkų. Susitikimas baigėsi taikiai 2:2.

Svenas Benderis jau penktąją minutę mačą atidarė įvarčiu ir atrodė, kad „Borussia“ laukia puiki diena.

Vis dėlto, jau po minutės skaudžią traumą patyrė krašto puolėjas Jakubas Blaszczykowskias. Įtariama, kad lenkui trūko kryžminiai kelio raiščiai.

Lyg to būtų maža, antrojo kėlinio pradžioje (56 min.) S.Benderis po sumaišties prie vartų įsimušė įvartį į savo vartus. 66 min. Nuri Sahimas puikiu smūgiu vėl išvedė į priekį „Die Schwarzgelben“, tačiau 72 min. Dong-Won Ji rezultatą dar kartą išlygino.

Įdomu, kad Pietų Korėjos futbolininkas aikštėje buvo pasirodęs tik prie porą minučių. Be to, Dong-Won Ji, priklausantis „Sunderland“ klubui, po sezono atsidurs būtent „Borussia“ klube.

Dortmundo klubą kiek guodžia kitose rungtynėse patirta Lėverkuzeno „Bayer“ nesekėmė. Ši ekipa išvykoje 2:3 nusileido „Freiburg“.

Larsas Benderis 4-ąją minutę išvedė svečius į priekį. L.Benderis yra „Borussia“ saugo S.Benderio brolis dvynys – abu futbolininkai įvarčius šeštadienį mušė kone vienu metu.

Admiras Mehmedi 27 min.) rezultatą išlygino, Simonas Rolfesas 35-ąją min. jį vėl persvėrė svečių naudai ir taip baigėsi pirmasis kėlinys.

Antrajame jau dominavo „Freiburg“. Jonathanas Schmidas 53 min. rezultatą išlygino, o Felixas Klausas paskutinėmis mačo akimirkomis padovanojo pergalę šeimininkams.

Kitose rungtynėse „Stuttgart“ namie 1:2 nusileido „Mainz“, „Wolfsburg“ taip pat namie 1:3 neatsilaikė prieš „Hannover“, „Nurnberg“ savo aikštėje 4:0 sumušė „Hoffenheim“, o Franfurto „Eintracht“ 1:0 palaužė Berlyno „Hertha“.

Turnyro lentelėje tvirtai pirmauja maču mažiau žaidusi „Bayern“ ekipa (47 tšk.), toliau rikiuojasi „Bayer“ (37), „Borussia M“ (33), „Borussia“ (33) ir „Wolfsburg“ (30).