Bundeslygoje ne stipriausios sudėties žaidusi „Borussia“ įveikė „Fortuna“

Paskutinėse šeštadienį žaistos Vokietijos Bundeslygos 31-ojo turo rungtynėse pergalę minimaliu skirtumu iškovojo Dortmundo „Borussia“ futbolininkai, kurių gretose nebuvo daugelio pagrindinės sudėties žaidėjų.
Jakubas Blaszczykowskis.
Jakubas Blaszczykowskis. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Antroje turnyro lentelės vietoje žengiantys „Borussia“ futbolininkai išvykoje 2:1 (1:0) įveikė Duseldorfo „Fortuna“, kuri rikiuojasi laipteliu aukščiau iškritimo zonos – 15-oje vietoje.

Nuri Sahinas 20-ąją min. išvedė „Borussia“ į priekį, o Jakubas Blazszykowskis 70-ąją min. rezultatą padvigubino, į aikštę žengęs tik prieš minutę. Šeimininkų saugas Adamas Bodzekas paguodos įvartį įmušė 88-ąją minutę.

Dortmundo ekipoje šiame mače nerungtyniavo pagrindinis vartininas Romanas Weidenfeleris, Nevenas Subotičius, Marcelis Schmelzeris, Mario Gotze, o Robertas Lewandowskis ir Marco Reusas aikštėje pasirodė atitinkamai 69-ąją ir 79-ąją min.

Kiti šeštadienio Bundeslygos rezultatai.

Iki čempionato pabaigos likus trims turams čempionų vardą yra užsitikrinęs Miuncheno „Bayern“ klubas (84 tšk.), „Borussia“ (64 tšk.) rikiuojasi antra, o Lėverkuzeno „Bayer“ (56 tšk.) – trečioje vietoje.