Bundeslygos čempionate „Bayern“ patyrė pirmąjį pralaimėjimą, „Borussia“ ir „Schalke“ iškovojo pergales

Sekmadienį buvo sužaistos Vokietijos Bundesligos čempionato paskutinės 9-ojo turo rungtynės. Įdomiausia šio turo dvikova vyko Miuncheno, kur Lėverkuzeno „Bayer“ minimaliu skirtumu palaužė iki sekmadienio be pralaimėjimų žygiavusią „Bayern“ ekipą.
 Lėverkuzeno „Bayer“ klubas įveikė Miuncheno "Bayern"
Lėverkuzeno „Bayer“ klubas įveikė Miuncheno "Bayern" / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Pirmajame kėlinyje buvo pelnytas vienas įvartis. 42-ąją minutę „Bayer“ ekipą į priekį išvedė Stefanas Kiesslingas po Andre Schurrle tikslaus perdavimo.

Vis dėlto, 77-ąją minutę rezultatą išlygino šeimininkai, kai po Claudio Pizarro perdavimo galva kamuolį į vartų tinklą pasiuntė Mario Mandzukičius.

Tačiau rungtynių pabaigoje svečiai iš Lėverkuzeno sugebėjo šiose rungtynėse išplėšti svarbius tris taškus, kai 87-ąją minutę pergalingą įvartį pelnė po keitimo pasirodęs Sidney‘us Samas.

Kitose rungtynėse Dortmundo „Borussia“ rezultatu 0-2 įveikė „Freiburg“ vienuolikę. 54-ąją minutę pasižymėjo Nevenas Subotičius, o 83-ąją minutę galutinį tašką šiose rungtynėse padėjo Mario Gotze. Pergalingai 9-ąjį turą užbaigė ir Gelzenkircheno „Schalke“, kai išvykoje minimaliu skirtumu nugalėjo „Nurnberg“ futbolininkus.

Bayern Munich 1-2 Bayer Leverkusen