C.Ronaldo ilsinęs „Juventus“ iškovojo pergalę vietiniame fronte

Pastaruoju metu stabilumo stokojantys Italijos čempionai Turino „Juventus“ sekmadienio rungtynėse 2:0 įveikė „Brescia“ vienuolikę.
Temos: 1 Turino Juventus

Šeimininkų įvarčių sąskaitą dvikovoje prieš „Brescia“ 38-ąją minutę atidarė Paulo Dybala, meistriškai atlikęs baudos smūgį. Po praleisto įvarčio svečių ekipos vartininkas turėjo rimtų priekaištų sienelę sudariusiai futbolininkų linijai.

Italijos čempionų pergalę 75-ąją minutę įtvirtino Blaise'o Matuidi ir Juano Cuadrado duetas. Būtent kolumbietis sulaukė puikaus perdavimo iš prancūzo ir pelnė antrą komandos įvartį.

Šiame mače Mauricio Sarri nusprendė pailsinti ekipos lyderį Cristiano Ronaldo.

Po pergalės „Juventus“ (57 tšk.) trimis taškais atsiplėšė nuo antroje vietoje esančio Milano „Inter“. Visgi pastarieji savo 24-ojo turo mačą dar žais sekmadienio vakare.

„Brescia“ (16 tšk.) „Serie A“ pirmenybėse rikiuojasi devyniolikti.