C.Ronaldo ir G.Bale'o įvarčiai ištraukė „Real“ į pasaulio taurės turnyro finalą

Madrido „Real“ futbolininkai patampė nervus savo sirgaliams, bet iškopė į pasaulio klubų taurės turnyro finalą. Varžybų Abu Dabyje pusfinalyje UEFA Čempionų lygos čempionai 2:1 palaužė „Al Jazira“, nors Jungtinių Arabų Emiratų klubas laimėjo pirmą kėlinį.
Pasaulio klubų taurės turnyro pusfinalyje Madrido „Real“ futbolininkai 2:1 palaužė „Al Jazira“ klubą.. / „Scanpix“ nuotr.

Cristiano Ronaldo ir Garethas Bale'as nutiesė kelią į sėkmę Karališkajam klubui, nors atrakinti varžovų vartus Ispanijos klubui ilgai nepavyko.

„Al Jazira“ netikėtai laimėjo pirmą kėlinį, kai 41 minutę greitoje atakoje 27 metų brazilas Romarinho juvelyrišku smūgiu išvedė šeimininkus į priekį.

„Scanpix“ nuotr./Pasaulio klubų taurės turnyro pusfinalyje Madrido „Real“ futbolininkai 2:1 palaužė „Al Jazira“ klubą..

Netrukus Abu Dabio komanda pelnė dar vieną įvartį, bet prieš vartininką išbėgus dviems žaidėjams teisėjas užfiksavo nuošalę.

Arbitras neįskaitė ir pirmojo kėlinio viduryje Madrido komandos saugo Casemiro galva pelnyto įvarčio.

Madrido futbolininkai dominavo rungtynėse, o Karimas Benzema dusyk pataikė į virpstą antrajame kėlinyje.

Vis dėlto pergalę nulėmė kitų puolėjų įvarčiai. Sulaukęs puikaus Luka Modričiaus perdavimo C.Ronaldo 53 minutę smagiu smūgiu dešine koja išlygino rezultatą. Portugalas tapo šio turnyro rekordininku, nes tai jau buvo šeštasis jo įvartis pasaulio taurės varžybose.

Traumą išsigydęs G.Bale'as įžaidimą įsitraukė nuo atsarginių suolo ir iškart sulaukęs progos pasiuntė kamuolį į vartus 81 minutę.

Madrido klubas siekia jau trečio trofėjaus ir antro iš eilės. 2000 metais startavusį turnyrą tris kartus yra laimėjusi tik „Barcelona“.

Šiame turnyre varžosi šešių regionų čempionai ir šeimininkės lygos nugalėtojai.

Madrido klubas atstovauja Europai, o „Al Jazira“ į turnyrą pateko kaip Arabijos lygos laimėtoja. Prieš tai turnyro atkrintamosiose varžybose Abu Dabio futbolininkai įveikė Naujosios Zelandijos „Auckland City“, o tada ketvirtfinalyje nugalėjo ir Japonijos „Urawa Red Diamonds“.

„Real“ laimėjo Čempionų taurę 2014 ir 2016 metais, bet gynėjas Marcelo pareiškė, kad iškovoti jau penktą trofėjų per 2017 metus nėra paprasta..

„Žaidžiau pasaulio taurės turnyre jau du kartus ir abu laimėjau, bet tai buvo sunku“, – sakė Madrido komandos brazilas.

Šeštadienį Madrido klubas finale susitiks su Brazilijos klubu „Gremio“, kuris kitame pusfinalyje 1:0 įveikė „Pachuca“ ekipą iš Meksikos.