C.Ronaldo ir „Juventus“ turėjo vytis varžovus, bet spėjo išsigelbėti

Italijos čempionų titulą ginantis Turino „Juventus“ su Cristiano Ronaldo turėjo kaip reikiant pavargti, tačiau šeštadienį vykusiame Italijos „Serie A“ mače su „Verona Hellas“ vis tiek sugebėjo įsirašyti tris taškus – 2:1.
Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo / AFP/„Scanpix“ nuotr.

21-ąją minutę svečius į priekį išvedė portugalas Migelis Veloso, bet į tai „Juventus“ sugebėjo labai greitai sureaguoti.

31-ąją minutę Turino komandos naujokas Aaronas Ramsey rezultatą išlygino, o 49-ąją minutę savo žodį nuo 11m žymos tarė ir C.Ronaldo.

Jau per pridėtą laiką Veronos komanda liko dešimtyje, nes antrą geltoną kortelę prieš save išvydo albanas Marashas Kumbulla.

Po pergalės „Juventus“ turi 10 taškų ir pakilo į turnyro lentelės pirmąją vietą.

Tiesa, trimis pergalėmis turnyrą pradėjęs Milano „Inter“ miesto derbį su „Milan“ žais šeštadienį vėlai vakare.

Kitose šeštadienio rungtynėse „Udinese“ 0:1 nusileido „Brescia“ ekipai.