2018 01 22 /00:35

C.Ronaldo sruvo krauju, Z.Zidane'as džiaugėsi galinga „Real“ pergale: „Mums to reikėjo“

Madrido „Real“ septynių įvarčių lietumi nutraukė trijų nelaimėtų rungtynių Ispanijos lygoje seriją. „Real“ namuose rezultatu 7:1 sutriuškino La Korunjos „Deportivo“.
Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo / „Scanpix“ nuotr.

„Mano žaidėjams reikėjo tokių rungtynių. Pergalės su daugybe įvarčių“, – po mačo kalbėjo Zinedine'as Zidane, „Real“ treneris.

„Visuomet smagu įmušti septynis įvarčius prie savų žiūrovų. Ne dažnai tai nutinka, todėl esame laimingi. Turime pasistengti, kad šis jausmas tęstųsi“.

„Real“ įsirašė 35-ąjį tašką ir sugrįžo į ketvirtą poziciją. Nuo „Valencia“ Z.Zidane'o auklėtiniai atsilieka 5 taškais, bet yra sužaidę rungtynėmis mažiau.

Po du įvarčius „Real“ ekipai pelnė Nacho Fernandezas (32 ir 88 min.), Garethas Bale'as (42 ir 58 min.) ir Cristiano Ronaldo (78 ir 84 min.), vieną – Luka Modričius (68 min.). C.Ronaldo taip pat atliko vieną rezultatyvų perdavimą.

„Scanpix“ nuotr./Cristiano Ronaldo

Įdomu tai, kad „Deportivo“ pirmavo po 23-ią minutę Adriano Lopezo pelnyto įvarčio, bet „Real“ atsakė išties galingai.

Tiesa, C.Ronaldo susitikimas baigėsi nemaloniai. Portugalas iki mačo pabaigos likus 5 minutėms aikštę paliko pasruvęs kraujais. C.Ronaldo sulaukė smūgio iš batelio į galvą, kai galva mušė šeštąjį „Real“ įvartį.

Gulėdamas ant vejos C.Ronaldo paprašė gydytojo mobilaus telefono, kad galėtų pats pažiūrėti, kaip žaizda atrodo.

Ir toliau Ispanijos futbolo lygoje be pralaimėjimų išlieka „Barcelona“.

Sekmadienį „Barsa“ išvykoje 5:0 nugalėjo „Real Betis“ vienuolikę, nors sužaidus beveik valandą švieslentėje dar degė nuliai.

„Barcelona“ įvarčiai prapliupo per paskutinį pusvalandį.

Po du įvarčius pelnė Luisas Suarezas (69 ir 89 min.) ir Lionelis Messi (64 ir 80 min.), kartą pasižymėjo Ivanas Rakitičius (59 min.).

Lygoje tai penktoji „Barcelona“ pergalė iš eilės.

Katalonai su 54 taškais tvirtai pirmauja čempionate, antroje vietoje esantį Madrido „Atletico“ lenkdami 11 taškų.