2009-12-28 16:40

Capello iškėlė sąlygas Beckhamui (video, nuotraukos)

Anglijos futbolo rinktinės strategas Fabio Capello pareiškė, kad Davidas Beckhamas pateks į nacionalinę komandą, vyksiančią į pasaulio čempionatą kitą metais, jeigu reguliariai žais „Milan“ ekipoje. Pirmadienį į Milaną atvykęs 34 metų saugas Italijos komandoje žais nuo 2010 metų sausio.
D.Beckhamas atvyko į Milaną
D.Beckhamas atvyko į Milaną. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

F.Capello pabrėžė, kad jam nesvarbu žaidėjų amžius, todėl D.Beckhamo šansai patekti į Anglijos rinktinę dideli. Treneris teigė, kad futbolo žvaigždei svarbiausia palaikyti gerą sportinę formą.

D.Beckhamas turi sutartį su JAV klubu „Los Angeles Galaxy“. Šis pusmečiui skolina saugą „Milan“ ekipai. Anksčiau F.Capello kalbėjo, kad D.Beckhamas gali viltis važiuoti su rinktine į Pietų Afrikos Respubliką tik tuo atveju, jeigu žais Europos komandoje.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą