„Carabao“ taurėje – triuškinančios „Chelsea“ ir „Newcastle United“ pergalės

Trečiadienio vakarą Anglijos „Carabao“ taurės trečiajame ture sužaisti aštuoni susitikimai. Kaip reikiant pasismagino Londono „Chelsea“ ir „Newcastle United“ ekipos, o Londono „Arsenal“ palaužė „Leicester City“ ekipą.
Kai'us Havertzas
Kai'us Havertzas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Chelsea“ net 6:0 suvarpė antro pagal pajėgumą diviziono autsaiderius „Barnsley“ futbolininkus.

Hat-tricką pelnė Londono ekipos naujokas Kai'us Havertzas, pasižymėjęs 28-ąją, 55-ąją ir 65-ąją minutėmis.

Po įvartį pridėjo Tammy Abrahamas (19 min.), Rossas Barkley (49 min.) ir Olivier Giroud (83 min.).

„Newcastle United“ mušė dar daugiau – net 7:0 sutriuškino trečiosios lygos komandą „Morecambe“.

Joelintonas (5 ir 31 min.) pelnė du įvarčius, po vieną mušė Miguelis Almironas (20 min.), Jacobas Murphy (27 min.), Isaacas Haydenas (45 min.) ir Jamaalas Lascellesas (51 min.).

Dviejų „Premier“ lygos komandų akistatoje „Arsenal“ 2:0 palaužė „Leicester City“ ekipą.

Abu įvarčiai krito antrajame kėlinyje: 57-ąją minutę Christianas Fuchsas realizavo 11 metrų baudinį, o jau 90-ąją minutę pergalę įtvirtino Edwardas Nketiahas.