„Celta“ nutraukė šešių pralaimėjimų Madrido „Real“ ekipai seriją

Taškus Ispanijos futbolo lygoje prarado Madrido „Real“ klubas, išvykoje sužaidęs 2:2 su Vigo „Celta“ vienuolike.
„Celta Vigo“ – „Real“
„Celta Vigo“ – „Real“ / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Taip „Celta“ nutraukė šešių pralaimėjimų „Real“ ekipai „Primera“ lygoje seriją.

„Celta“ išsiveržė į priekį po 33-ią minutę pelnyto Danielio Wasso įvarčio, tačiau dviem tiksliais smūgiais vos per kelias minutes atsakė Garethas Bale'as (36 ir 38 min.).

Rezultatą šeimininkai išlygino 82-ą min., kai pasižymėjo Maximiliano Gomezas.

Beje, „Celta“ puolėjas Iago Aspas 72-ą min. dar nerealizavo baudinio.

„Real“ su 32 taškais lieka 4-oje pozicijoje, bet nuo trečioje vietoje esančios „Valencia“ jau atsilieka 5 taškais. Nuo pirmaujančios „Barsos“ Karališkąjį klubą skiria 16 taškų.

Tiesa, „Real“ yra sužaidęs vieneriomis rungtynėmis mažiau.

„Celta“ su 22 taškais išliko 14-oje vietoje.

„Barcelona“ sekmadienį 3:0 įveikė „Levante“ ir iškovojo ketvirtą pergalę iš eilės. Beje, „Barcelona“ paskutinį kartą taškus prarado taip pat mače su „Celtas“, ir tas susitikimas gruodį taip pat baigėsi 2:2.

Įvarčius „Barsai“ mušė Lionelis Messi (12 min.), Luisas Suarezas (38 min.) ir Paulinho (90 min.).