Publikuota: 2017 spalio 14d. 17:38

Čempioną persekiojanti „Sūduva“ dar sykį įveikė „Kauno Žalgirį“

„Kauno Žalgiris“ – „Sūduva“
Lino Žemgulio nuotr. / „Kauno Žalgiris“ – „Sūduva“

Antroji iš eilės šią savaitę Marijampolės „Sūduvos“ ir „Kauno Žalgirio“ akistata baigėsi dar viena įspūdinga suvalkiečių pergale A lygoje. Savaites pradžioje į varžovų vartus pelnę 5 įvarčius savo žiūrovų akivaizdoje, sūduviečiai nepasikuklino ir svečiuose – 5:1 (2:0). Tris įvarčius rungtynėse pelnė antrajame kėlinyje pasirodęs Josipas Tadičius.

Įsirašiusi eilinę pergalę, „Sūduva“ sugrįžo į antrąją turnyro lentelės vietą ir atsilikimą nuo Vilniaus „Žalgirio“ sumažino iki 5 taškų, turėdama dar vienas rungtynes atsargoje.

Suvalkiečiai nuo mačo pradžios žaidė tokį futbolą, kuris buvo demonstruotas Marijampolėje. Ernestas Veliulis turėjo pasižymėti, bet pats negalėjo patikėti, kad jo smūgis galva aplenkus gynėją po perdavimo iš krašto buvo netikslus 10-ą minutę.

Įvartis krito netrukus. „Kauno Žalgirio“ vartininkui Modestui Stoniui gražinus kamuolį į žaidimą, oro dvikovą laimėjo Andro Švrljuga, numušdamas jį į priekį, kur po gynėjų klaidos prieš vartus iššoko Karolis Laukžemis ir mušė tiksliai 15-ą minutę.

Išsiveržusi į priekį „Sūduva“ ir toliau kontroliavo tiek kamuolį, tiek žaidimą. Retą ataką kėlinio viduryje surengė kauniečiai, bet po perdavimo iš krašto Teremas Moffi tiksliai smūgiuoti galva nesugebėjo.

Sužaidus pusvalandį, M.Stonys išgelbėjo savo komandą po greito svečių išpuolio. E.Veliulis įsiveržė į baudos aikštelę, kur būdamas tarp dviejų varžovų perdavimu surado laisvą K.Laukžemį. Puolėjo smūgį vartininkas sugavo.

Antrasis įvartis į „Kauno Žalgirio“ vartus krito prieš pertrauką. Po E.Veliulio perdavimo nesusikalbėjo M.Stonys su gynėju Levanu Chapodze ir nesugavo kamuolio, kuris atiteko šalia atsidūrusiam Ovidijui Verbickui. Saugui beliko iš poros metrų pataikyti į tuščius vartus.

Po pertraukos pirmą smūgį į varžovų vartus atliko šeimininkai. Nuo suolo pakilęs Lukas Kochanauskas atsidūrė atakos smaigalyje baudos aikštelėje, tačiau stipriai mušti nepavyko, Ivanas Kardumas šuoliu kamuolį sugavo.

Į aikštę mestas Josipas Tadičius taip pat galėjo pasižymėti pirmu lietimu greitos atakos metu, bet po aštraus O.Verbicko perdavimo labai stipriu šūviu galva mušė virš vartų.

„Kauno Žalgiris“ pabandė eiti į priekį didesnėmis pajėgomis, dar sykį smūgiu iš toli I.Kardumo vartams pagrasino L.Kochanauskas. Tačiau tokiais savo veiksmais šeimininkai paliko daugiau erdvių suvalkiečių atakoms ir buvo skaudžiai nubausti.

72-ą minutę pirmąjį savo įvartį pelnė J.Tadičius, vienu lietimu nukreipęs kamuolį po skersiniu greitos atakos metu, sulaukęs Vaido Slavicko perdavimo.

Dublį į savo sąskaitą legionierius iš Serbijos įsirašė 79-ą minutę. Po tolimo O.Verbicko perdavimo prieš vartus iššokęs puolėjas pasiuntė kamuolį į tinklą smūgiu tarp M.Stonio kojų.

Garbės įvartį „Kauno Žalgiriui“ pavyko įmušti 83-ią minutę. Pasinaudojęs varžovu atsipalaidavimu ir suteikta laisve, iš toli pykštelėjo rezultatyviausias komandos žaidėjas Aurimas Raginis.

Tuo įvarčių lietus antrajame kėlinyje nesibaigė. Paskutinę mačo minutę savo trečiąjį įvartį pelnė J.Tadičius, uždaręs perdavimą iš artimo atstumo smūgiu nuo virpsto ir padėjęs paskutinį tašką rungtynėse.

Kultūra

Mirė režisierius Eimuntas Nekrošius

Aktualu

„Valstiečius“ dėl tautinių kostiumų VRK turėjo ištirti liepą, bet išvadų vis dar nėra

Aktualu

Vytautas Sinkevičius: ​​​​​​​Kas būtų, jei premjeras S.Skvernelis vis dėlto kandidatuotų į prezidento postą?

Aktualu

Ričardas Doveika: dabar viskas paremta gąsdinimu

24sek

Arti Lietuvos istorijos NBA: rekordinis Domantas Sabonis flirtavo su trigubu dubliu

Gazas

Lietuvis motociklu per užšalusį „kaulų kelią“ važiuos į šalčiausią Žemės gyvenvietę

Po D.Didžiūnaitytės žūties – lygiai metai nežinomybės: „Tikimasi, kad nuleisime rankas. To nebus“

15min iš Belgrado Sportas

Namais Belgradą vadinantis rinktinės saugas: „Malonu sugrįžti“

Maistas

Patiekalai su bolivinėmis balandomis: 12 receptų su sveikuoliškomis mažylėmis

Aktualu

Šalyje daugėja dėl nedidelio kiekio narkotikų nuteistų asmenų

Pasaulis kišenėje

Palikote ausines lagamine? Ar įmanoma iš lėktuvo salono patekti į krovinių skyrių?

Aktualu

Kas vienija populistų rinkėjus ir kodėl jie nusivils

Audrius Bružas pirmą kartą pasirodė viešumoje su mylimąja, modeliu Aiste Andrijauskaite

Aktualu

Orai.lt: ir pašals, ir pasnigs

„Širdžių“ premjera su R.Kazlu priešakyje: svečiai išvydo filmą apie meilę, kai nebuvo interneto