Čempioniškas charakteris: „Real“ Sevilijoje triumfavo panaikinęs 2 įvarčių deficitą

Ispanijos „La Liga“ 32-ojo turo centrinis mačas sekmadienio vėlų vakarą sužaistas Andalūzijoje, kur vietos „Sevilla“ susitiko su čempionate pirmaujančiu Madrido „Real“.
Luka Modričius ir Ivanas Rakitičius
Luka Modričius ir Ivanas Rakitičius / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Pakiliai žaidę šeimininkai po pirmojo kėlinio turėjo dviejų įvarčių persvarą, tačiau čempionišką charakterį pademonstravę Carlo Ancelotti vyrai sugebėjo išplėšti fantastišką pergalę – 3:2.

Sevilijos komanda smuktelėjo į trečią poziciją ir likus šešiems turams iki čempionato pabaigos nuo „Real“ atsilieka net 15 taškų.

21-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė puikiu baudos smūgiu pasižymėjęs Ivanas Rakitičius.

Nespėję atsigauti, „karaliai“ gavo į šonkauliui dar kartą, kai „Sevilla“ po keturių minučių surengė greitą išpuolį ir Erikas Lamela persvarą įtvirtino.

Bet „Real“ kelti baltą vėliavą atsisakė. 50-ąją minutę Dani Carvajalis atliko puikų perdavimą ir Rodrygo smūgiu iš kelių metrų grąžino intrigą.

Spaudimas vis didėjo ir galiausiai 82-ąją minutę po keitimo aikštėje pasirodęs Nacho Fernandezas rezultatą išlygino.

Atrodė, kad mačas pasibaigs lygiosiomis, tačiau per pridėtą laiką „Real“ vėl išgelbėjo fantastiškai šiemet rungtyniaujantis Karimas Benzema.

Dvi rungtynes atsargoje turinti „Barcelona“ turi tiek pat taškų kaip ir Sevilijos komanda. Pirmadienį katalonai namuose žais su „Cadiz“.

Dramatišką pergalę 100-ąją dvikovos minutę iškovojo ir ketvirtas žengiantis kitas Madrido klubas „Atletico“, 2:1 namuose palaužęs Barselonos „Espanyol“.

52-ąją minutę pasižymėjo po keitimo aikštėje pasirodęs Yannickas Carrasco.

71-ą minutę už Geoffrey Kondogbia pražangą buvo skirtas baudinys ir po Raulis de Tomaso taiklaus dūrio rezultatas tapo lygus, o pats „Atletico“ saugas už antrą įspėjimą išvarytas iš aikštės.

Rungtynės baigėsi ypač dramatiškai. Per pridėtą laiką už R.de Tomaso žaidimą ranka buvo skirtas baudinys ir po labai ilgos VAR peržiūros Y.Carrasco išplėšė šeimininkams pergalę.

Šiame mače Diego Simeone prarado du traumas patyrusius svarbius žaidėjus – Joao Felixą ir Thomasą Lemarą.