Čempioniškas mentalitetas: Italijoje – „Inter“ pergalė paskutinę akimirką

Italijos „Serie A“ futbolo pirmenybėse dramatišką pergalę iškovojo užtikrintai pirmaujantis Milano „Inter“ klubas. Simone Inzaghi auklėtiniai išvykoje 2:1 palaužė Udinės „Udinese“ ekipą.

Šeimininkai pirmąjį kėlinį užbaigė pirmaudami, nes 40-ąją minutę įvartį pelnė Lazaras Samardžičius.

Išlyginti rezultatą „Inter“ pavyko po pertraukos, kai 55-ąją minutę baudinį realizavo Hakanas Calhanoglu. 11 m baudos smūgis buvo skirtas už pražangą prieš Marco Piccinini.

Atrodė, kad komandos taip ir baigs rungtynes, bet Milano futbolininkai išsigelbėjo per pridėtą teisėjo laiką.

5-ą papildomo laiko minutę Lautaro Martinezas atliko stiprų smūgį, o kamuolys nuo vartininko pirštų atsimušė į virpstą ir grįžo į žaidimą. Prie kamuolio pirmas suskubo Davide Frattesi, nukreipęs jį į tuščius vartus ir išplėšęs pergalę savo komandai.

26-ą pergalę per 31 rungtynes pasiekęs „Inter“ su 82 taškais pirmauja čempionate. Iki sezono pabaigos likus tik septyniems turams, S.Inzaghi komandai užtenka iškovoti dar 8 taškus, kad užsitikrintų šalies čempionų titulą.