Čempionų charakteris: „Ekranas“ apvertė finalą aukštyn kojomis ir pelnė LFF taurę

Panevėžio „Ekrano“ futbolininkai pademonstravo čempionų charakterį. Valdo Urbono auklėtiniai nenuleido rankų po tragiškos Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės finalo Alytuje pradžios ir apgynė titulą. Dramatiškame finale šeštadienį „Ekranas“ tik po pratęsimo rezultatu 4:2 (1:2, 1:0, 2:0) palaužė Gargždų „Bangą“.
Panevėžio „Ekranas“ LFF taurę laimėjo antrus metus iš eilės. / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Mačą fantastiškai pradėjo „Banga“. Legendinio Lietuvos futbolininko Armino Narbekovo auklėtiniai jau 12 minutę pirmavo dviejų įvarčių persvara (2:0), kai vienas po kito pasižymėjo Irmantas Zemlikas (11 min.) ir Karolis Urbaitis (12 min.).

Šaltą dušą gavęs „Ekranas“ baltos vėliavos nekėlė – dar pirmajame kėlinyje skirtumą sušvelnino Ramūnas Radavičius (30 min.). Jau po pertraukos pusiausvyrą atstatė Egidijus Varnas (55 min.).

Nepaisant abiejų ekipų pastangų, per pagrindinį rungtynių laiką daugiau įvarčių nebuvo įmušta.

Nugalėtojas paaiškėjo tik po pratęsimo. Dušanas Matovičius (107 min.) iš pradžių pats pasiuntė kamuolį į „Bangos“ vartus, o vėliau atliko rezultatyvų perdavimą Andriui Veličkai (116 min.).

Geriausiu rungtynių žaidėju buvo pripažintas „Ekrano“ gynėjas Ignas Dedura.

„Po prasto starto mintys buvo slogios, bet nenuleidom rankų ir laimėjome. Treneris liepė nenusiminti, žaisti savo žaidimą. Tikėjome pergale“, – po mačo džiaugėsi E.Varnas.

„Ekranas“ LFF taurę iškovojo penktą kartą per klubo istoriją, tuo tarpu „Banga“ pirmą kartą žaidė finale.