Čempionų herojus Benas Fosteris: „Londono „Arsenal“ žaidė be komandinės dvasios“

Po vakar vykusio Anglijos lygos taurės („Carling cup“) finalo, kurį rezultatu 2-1 laimėjo „Birmingham City“, šios ekipos vartininkas Benas Fosteris teigė, kad jų varžovai – Londono „Arsenal“ – žaidė be jokios komandinės dvasios.
Benas Fosteris buvo pripažintas geriausiu finalo žaidėju.
Benas Fosteris buvo pripažintas geriausiu finalo žaidėju. / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Futbolas

Pirmasis įvartis šiose rungtynėse krito 28 minutę, kai pasižymėjo „Birmingham“ puolėjas Nikola Žigičius. Tačiau tikslus „Gunners“ puolėjo Robino Van Persie smūgis 39 minutę rezultatą išlygino. Nepaisant to, 89 minutę įmušė „Birmingham“ narys Obafemi Martins.

„Visą savaitę kartojau, kad tai tik 90 minučių futbolo, per kurias gali įvykti bet kas. Mūsų komandinė dvasia buvo nuostabi. Tuo tarpu „Arsenal“ turi daugybę puikių futbolininkų, bet jokios komandinės dvasios“, – teigė vartininkas.

„Neskaitant mano dviejų vaikų gimimo, tai turbūt geriausias jausmas, kokį esu patyręs savo gyvenime. Puiku. Nuostabu. Nepakartojama... Žinojome, kad „Arsenal“ ruošiasi atakuoti, tačiau manau, jog aš savo darbą atlikau tinkamai“, – mintis dėstė žaidėjas.

Pergalingas „Birmingham“ įvartis buvo pelnytas po „Arsenal“ gynėjo ir vartinininko nesusikalbėjimo. Abu žaidėjai puolė prie kamuolio ir galiausiai jaunasis vartų sargas Wojciechas Szczesny nesugebėjo jo tinkamai pagauti.

Fosteris, paklaustas apie šį vartininką, teigė: „Jo laukia nuostabi ateitis. Manau, kad šį sezoną jis ne vieneriose rungtynėse rodė tiesiog nepakartojamą žaidimą. Tačiau vakarykštėse rungtynėse jis jautė milžinišką spaudimą. Dabar jam tiesiog reikia užmiršti šią nesėkmę ir judėti į priekį, nes Szczesny yra ypatingai perspektyvus futbolininkas“.

Dėl puikaus Fosterio žaidimo vakarykštėse rungtynėse jis buvo pripažintas geriausiu mačo žaidėjo. Tokį simbolinį apdovanojimą jis yra gavęs ir 2009–ųjų metų „Carling“ taurės finale, kai dar gynė „Manchester United“ vartus.

„Tai labai geras jausmas. Su „Man Utd“ tu tikiesi pergalės, o su „Birmingham“ yra visai kas kita. Mes švenčiame pergalę, o mūsų sirgaliai tiesiog pamišo. Mes nusipelnėme laimėti“, – užbaigė Fosteris.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas