Čempionų lyga: Londono „Arsenal“ įveikė Miuncheno „Bayern“, „Chelsea“ vėl nelaimėjo

Antradienį UEFA Čempionų lygoje sužaistos aštuonerios pirmosios trečiojo turo dvikovos. Londono „Arsenal“ savo aikštėje sugebėjo įveikti Miuncheno „Bayern“ futbolininkus, Londono „Chelsea“ išbarstė dar du taškus Kijeve, o Sankt Peterburgo „Zenit“ į savo taupyklę įsirašė trečiąją pergalę.
UEFA Čempionų lyga (2015 10 20)
UEFA Čempionų lyga (2015 10 20) / „Scanpix“ nuotr.

Daugiausiai dėmesio sulaukė F grupės grandų mūšis Londone, kur vietos „Arsenal“ susitiko su Miuncheno „Bayern“. Dviem pralaimėjimais šiemetinę kampaniją pradėję Arsene'o Wengero auklėtiniai neturėjo kur trauktis ir sugebėjo įveikti favoritais laikytus bavarus – 2:0

77-ąją minutę kamuolį į Manuelio Neuerio ginamus vartus pasiuntė prancūzas Olivier Giroud, o per pridėtą laiką savo kraštiečius dar kartą nubaudė Mesutas Ozilas.

Beje, Vokietijos klubo fanai šį vakarą Londono „Emirates“ stadione protestavo prieš kosmines bilietų kainas ir 5 minutes vėlavo ateiti į savo vietas.

FC Bayern München fans this evening sticking to their word...

Posted by The SPORT Bible on 2015 m. spalio 20 d.

Kitas šios grupės mačas Zagrebe tarp vietos „Dinamo“ ir Pirėjo „Olympiacos“ baigėsi graikų minimalia pergale 1:0.

E grupėje nedidelio stebuklo vos nesukūrė „Roma“ futbolininkai, kurie svečiuose 4:4 sužaidė su Leverkuzeno „Bayer“. Šiame mače po dviejų Javiero Hernandezo „Chicharito“ įvarčių „vaistininkai“ pirmavo 2:0 ir atrodė, kad nesunkiai iškovos pergalę.

Visgi Daniele De Rossi dar iki pertraukos įmušė du kartus ir rezultatas tapo lygus, o antrajame kėlinyje dar po kartą kamuolį į vokiečių vartus pasiuntė Miralemas Pjaničius ir Iago Falque. Visgi vokiečiai atsisakė kelti baltą vėliavą ir Kevinas Kamplis bei Admiras Mehmedi sugebėjo rezultatą išlyginti.

Kitame E grupės mače Barysavo BATE neatsilaikė prieš „Barcelona“ – 0:2. Pirmajame kėlinyje katalonai dominavo aikštėje, tačiau įmušti nesugebėjo, o visus reikalus į vietas sudėliojo po keitimo aikštėje pasirodęs Ivanas Rakitičius. Kroatas pelnė du įvarčius ir padėjo „Barcai“ iškovoti antrąją pergalę.

Į antrąją G grupės vietą niekaip nepavyksta pakilti Londono „Chelsea“ klubui. Antradienio vakarą Jose Mourinho komanda svečiuose nesugebėjo įveikti Kijevo „Dinamo“ ekipos – 0:0. Grupės lyderiais tapo „Porto“ futbolininkai, 2:0 savoje aikštėje pranokę Tel Avivo „Maccabi“.

Vienintelis klubas, kuriam pavyko laimėti visus tris kartus, yra Sankt Peterburgo „Zenit“. Piterio komanda 3:1 namuose įveikė tik tašką po trijų mačų turinčius „Lyon“. Kitame H grupės mače „Valencia“ 2:1 palaužė belgų „Gent“.

E grupė

Leverkuzeno „Bayer“ – „Roma“ 4:4 (2:2)
4' [1:0] Chicharito (11m)
19' [2:0] Chicharito
29' [2:1] Daniele De Rossi
38' [2:2] Daniele De Rossi
54' [2:3] Miralemas Pjaničius
73' [2:4] Iago Falque
84' [3:4] Kevinas Kamplis
86' [4:4] Admiras Mehmedi

Barysavo BATE – „Barcelona“ 0:2 (0:0)
48' [0:1] Ivanas Rakitičius
64' [0:2] Ivanas Rakitičius

Turnyro lentelė:

1. „Barcelona“ 3 2 1 0 5:2 7
2. „Bayer“ 3 1 1 1 9:7 4
3. BATE 3 1 0 2 4:8 3
4. „Roma“ 3 0 2 1 7:8 2

F grupė

Londono „Arsenal“ – Miuncheno „Bayern“ 2:0 (0:0)
77' [1:0] Olivier Giroud
94' [2:0] Mesutas Ozilas

Zagrebo „Dinamo“ – Pirėjo „Olympiacos“ 0:1 (0:0)
79' [0:1] Ideye Brownas

1. „Bayern“ 3 2 0 1 8:2 6
2. „Olympiacos“ 3 2 0 1 4:5 6
3. „Arsenal“ 3 1 0 2 5:5 3
4. „Dinamo“ Z. 3 1 0 2 2:7 3

G grupė

„Porto“ – Tel Avivo „Maccabi“ 2:0 (2:0)
37' [1:0] Vincentas Aboubakaras
41' [2:0] Yacine'as Brahimi

Kijevo „Dinamo“ – Londono „Chelsea“ 0:0

1. „Porto“ 3 2 1 0 6:3 7
2. „Dinamo“ K. 3 1 2 0 4:2 5
3. „Chelsea“ 3 1 1 1 5:2 4
4. „Maccabi“ 3 0 0 3 0:8 0

H grupė

Sankt Peterburgo „Zenit“ – „Lyon“ 3:1 (1:0)
3' [1:0] Artiomas Dziuba
49' [1:1] Alexandre'as Lacazette'as
56' [2:1] Hulkas
83' [3:1] Danny

„Valencia“ – „Gent“ 2:1 (1:1)
15' [1:0] Sofiane'as Feghouli
40' [1:1] Thomasas Foketas
72' [2:1] Stefanas Mitrovičius (į savus vartus)

1. „Zenit“ 3 0 0 8:4 9
2. „Valencia“ 3 2 0 1 5:4 6
3. „Gent“ 3 0 1 2 3:5 1
4. „Lyon“ 3 0 1 2 2:5 1