Čempionų lyga: „Atletico“ pratęsė „Bayer“ agoniją

Antradienio vakarą prasidėjo UEFA Čempionų lygos trečiojo turo akistatos. D grupėje septintą tašką iškovojo Madrido „Atletico“ ekipa. Diego Simeone auklėtiniai 1:0 namuose pranoko Leverkuzeno „Bayer“.
Rungtynių akimirka / AFP/„Scanpix“ nuotr.

78-ąją minutę gavęs Renano Lodi perdavimą iš kairio krašto, galva įvartį pelnė po keitimo aikštėje pasirodęs Alvaro Morata.

Ispanijos klubas su septyniais taškais pirmauja grupėje ir trimis lenkia Turino „Juventus“ bei keturiais – Maskvos „Lokomotiv“. Abi šios komandos Italijoje žais antradienį vėlai vakare.

„Bayer“ pralaimėjo trečią kartą ir beveik prarado viltis žengti į atkrintamąsias.

C grupėje Donecko „Šachtar“ namuose 2:2 sužaidė su Zagrebo „Dinamo“.

Ukrainiečius 16-ąją minutę į priekį išvedė Jevhenas Konoplianka, bet 25-ąją minutę Dani Olmo rezultatą išlygino, o 60-ąją Mislavas Orsičius baudiniu suteikė pranašumą kroatams.

Visgi 75-ąją minutę Dodo „kurmiams“ padovanojo tašką.

Abi šios ekipos turi po 4 taškus ir dalijasi 2-3 vietas. Su 6 taškais šioje grupėje pirmauja „Manchester City“, o Bergamo „Atalanta“ taškų kol kas neiškovojo.

Vasarinių padangų sezonas: kur rasti geriausią kainos ir kokybės santykį?
Pranešimas apie prašymų dėl triukšmo mažinimo priemonių įgyvendinimo išlaidų kompensavimo priėmimą
Atėjo metas apsitverti sklypą: specialistų patarimai