2015 09 29 /2015 09 30

Čempionų lyga: Barysavo BATE pergalė prieš „Roma“ ir „Chelsea“ nesėkmė Jose Mourinho gimtinėje

Antradienį vakare UEFA Čempionų lygoje buvo sužaistos aštuonerios antrojo E-H grupių turo dvikovos.
Borisovo BATE futbolininkai muša įvartį
Borisovo BATE futbolininkai muša įvartį / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Bene laukiamiausia dvikova įvyko „Camp Nou“ stadione, kur ginklus surėmė „Barcelona“ ir Lėverkuzeno „Bayer“. Charakterį nuo pat mačo pradžios demonstravę vokiečiai nesugebėjo išsaugoti vieno įvarčio pranašumo ir patyrė pirmąją nesėkmė šiame Senojo žemyno turnyro sezone.

22-ąją minutę po puikaus kampinio „Bayer“ įsiveržė į priekį, tačiau visą rungtynių laiką jautė didžiulį spaudimą iš katalonų pusės. Galiausiai šeimininkai pratrūko 80-ąją minutę, kai Sergi Roberto nuginklavo Berndą Leno. Po išlyginamojo įvarčio „Barca“ buvo įkvėpta ir Luisas Suarezas po dviejų minučių pelnė pergalingą įvartį.

Tai – pirmoji „Barcelona“ pergalė šiame Čempionų lygos sezone. Tuo tarpu kitoje šios grupės akistatoje „Roma“ išvykoje kiek netikėtai 2:3 nusileido Barysavo BATE vienuolikei.

Dar viena įdomi ir dėmesio sulaukusi akistata įvyko Portugalijoje. „Porto“ ekipa palaikoma savo žiūrovų pasiekė pergalę prieš Londono „Chelsea“ futbolininkus.

Nugalėtojų gretose pasižymėjo Anderis ir Maiconas, o išlyginamąjį įvartį pirmojo kėlinio pabaigoje pelnė Willianas. „Chelsea“ po pralaimėjimo G grupėje užima trečiąją vietą, o „Porto“ su Kijevo „Dinamo“ dalijasi 1-2 vietomis.

Taip pat nesėkmingai pasirodė ir kitas Londono klubas – „Arsenal“. Arsene'o Wengero treniruojama ekipa 2:3 turėjo pripažinti Pirėjo „Olympiakos“ pranašumą. Įdomu tai, kad „kanonieriai“ lieka vienintelė F grupės komanda, kuri neturi taškų ir užima paskutinę vietą.

Toje pačioje grupėje Miuncheno „Bayern“ namuose susigrūmė su Zagrebo „Dinamo“. Robertas Lewandowskis pelnė eilinį „hat-tricką“, o bavarai pasiekė pergalę rezultatu 5:0.

Pergalingai antradienį taip pat sužaidė „Valencia“, Kijevo „Dinamo“ bei Sankt Peterburgo „Zenit“ klubai.