TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK

Čempionų lyga: „Bayern“ įmušė septynis įvarčius, „Marseille“ dramatiškai eliminavo „Inter“

Rungtynių akimirka  Miunchene
„Scanpix“ nuotr. / Arjenas Robbenas
0

Antradienis Čempionų lygoje padovanojo gerbėjams dar du futbolo spektaklius. Miunchene žiūrovai išvydo net septynis įvarčius ir Mario Gomezo šou, o Milane triumfavo svečiai iš Prancūzijos, nors pralaimėjo susitikimą rezultatu 1:2.

Po sužaistų dvejų atsakomųjų rungtynių paaiškėjo, kad ketvirtfinalio etapą pasiekė Miuncheno „Bayern” ir „Marseille” klubai.

Miuncheno „Bayern“ – „Basel“ 7:0

Šeimininkai susitikimą pradėjo aktyviu puolimu ir pavojingomis atakomis. Priešininkų vartų šturmas davė vaisių jau 11 minutę, kai pasižymėjo olandas Arjenas Robbenas. Prieš pat pirmojo kėlinio pabaigą „Bayern“ įgijo dar didesnį pranašumą – 42-ąją minutę po A.Robenno perdavimo vienu kamuolio lietimu pasižymėjo Thomasas Mülleris, o  45-ąją į Yanno Sommerio ginamus vartus kamuolį pasiuntė vokietis Mario Gomezas. Būtent šis futbolininkas po didžiosios pertraukos tapo tikru varžovų košmaru ir Vokietijos klubo gerbėjų herojumi.

Per pirmąjį kėlinį Miuncheno futbolininkai atliko 13 smųgių į vartus ir net 10 iš jų į vartų plotą. Jų priešininkai atliko vos tris smūgius, iš kurių nė vienas neskriejo į vartų plotą.

Po didžiosios pertraukos Miuncheno stadione ir toliau dominavo šeimininkai. 50-tą minutę dar kartą pasižymėjo M.Gomezas ir „Bayern“ bei „Basel“ rungtynių nugalėtojas nekėlė klaustukų.

Maža to, šeimininkai antrajame kėlinyje ėmė triuškinti varžovus. 61-ą minutę „hat-tricką“ atliko tas pats Gomezas, o vokietis prabėgus dar šešioms minutėms įmušė jau ketvirtąjį įvartį rungtynėse.

„Basel“ palūžo ir toliau nepajėgė apsiginti nuo skausmingo įvarčių lietaus – 81-ąją minutę antrąjį įvartį pelnė Arjenas Robbenas ir rezultatas tapo 7:0. Taigi bavarai atsirevanšavo Šveicarijos ekipai septyniskart didesniu skirtumu. Įdomu tai, kad „Bayer“ tiek įvarčių pelnė antrą kartą per keletą dienų – savaitgalį Vokietijos čempionate 7-1 buvo nugalėta „Hoffenheim“ komanda.

Miuncheno „Bayern“ 7 – 0 „Basel“
(pirmosios rungtynės 0-1, bendras rezultatas 7-1)

11' [1 – 0] A.Robben
42' [2 – 0] T.Muller
44' [3 – 0] M.Gomez
50' [4 – 0] M.Gomez
61' [5 – 0] M.Gomez
67' [6 – 0] M.Gomez
81' [7 – 0] A.Robben

Milano „Inter“ – „Marseille“ 2:1

Scanpix nuotr./Rungtynių akimirka Milane
„Scanpix“ nuotr./Rungtynių akimirka Milane

Pirmajame kėlinyje nei vienai ekipai pasižymėti nepavyko ir švieslentėje degė prancūzų klubui palankus rezultatas 0:0.

Daugiau smūgių į vartus, šešis, pirmajame kėlinyje atliko „Marseille“ futbolininkai, tačiau tik vienas iš jų buvo į vartų plotą. Šeimininkai tris kartus smūgiavo į vartų plotą ir turėjo dvi realias galimybes pasižymėti.

Milano „Inter“ komandai varžovų gynybos gniaužtus pralaužti pavyko 75-ąją minutę. Po chaoso baudos aikštelėje antruoju smūgiu vartininką iš kelių metrų nuginklavo Diego Milito. Argentinietis išvedė savo komandą į priekį, tačiau išsaugoti šio rezultato bent jau iki pratęsimo šeimininkams nepavyko.

„Marseille“ 90-tą minutę rezultatą išlygino, o jau per pridėtą laiką šeimininkų realizuotas 11 metrų baudinys situacijos nepakeitė – jie nepateko į ketvirtfinalį, nes bendras rezultatas lygus 2-2 lėmė klubo iš Prancūzijos kelialapį į kitą etapą dėl svečiuose pelnyto įvarčio.

Milano „Inter“ 2 – 1 „Marseille“
(pirmosios rungtynės 0-1, bendras rezultatas 2-2, „Marseille“ pateko į kitą etapą dėl svečiuose įmušto įvarčio)

75' [1 – 0] D.Milito
90' [1 – 1] Brandao
90' [2 – 1] G.Pazzini

90' iš aikštės pašalintas S.Mandanda („Marseille“)

Kitos Čempionų lygos aštuntfinalio poros:

Londono „Arsenal“ (Anglija) – „AC Milan“ (Italija)                                      3:4 (0:4 ir 3:0)*
Lisabonos „Benfica“ (Portugalija) – Sankt Peterburgo „Zenit“ (Rusija)       4:3 (2:3 ir 2:0)
„Barcelona“ (Ispanija) – Lėverkuzeno „Bayer“ (Vokietija)                           10:2 (3:1 ir 7:1)
Nikosijos „Apoel“ (Kipras) – „Lyon“ (Prancūzija)        1:1, po baudinių serijos 4:3 (0:1 ir 1:0)