2019 10 22 /2019 10 23

Čempionų lyga: C.Ronaldo į nokdauną siuntė vartininką, „Real“ nusiplėšė gėdą

Antradienio vakarą UEFA Čempionų lygoje sužaistos dar šešerios trečiojo turo dvikovos. Kiek lengviau galėjo atsipūsti Madrido „Real“ klubo gerbėjai. Pastaruoju metu savojo žaidimo nerandantis Ispanijos klubas 1:0 svečiuose pranoko Stambulo „Galatasaray“.
Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Tikėtina, kad ši pergalė Turkijoje išsaugojo vyriausiojo trenerio kėdę Zinedine'ui Zidane'ui.

Prancūzo vadovaujama ekipa pastaruoju metu stipriai strigo ne tik Čempionų lygoje, bet ir Ispanijos čempionate, bet antradienį sugebėjo laimėti.

Pergalingą įvartį 18-ąją minutę įmušė po traumos sugrįžęs Toni Kroosas.

„Scanpix“ nuotr./Toni Kroosas

Po pergalės „Real“ A grupėje su 4 taškais pakilo į antrąją poziciją, o pirmauja visus tris kartus laimėjęs Prancūzijos čempionas „Paris Saint Germain“. Šį kartą Thomaso Tuchelio auklėtiniai namuose 5:0 pranoko „Club Brugge“.

Tris įvarčius nugalėtojams pelnė Kylianas Mbappe, du – Mauro Icardi.

B grupėje pergales šventė favoritai. Miuncheno „Bayern“ 3:2 svečiuose pranoko Pirėjo „Olympiakos“, nors turėjo vytis varžovus. Londono „Tottenham Hotspur“ be gailesčio 5:0 sudaužė Belgrado „Crvena zvezda“ ekipą.

C grupėje trečią pergalę iškovojo „Manchester City“ futbolininkai. Anglijos čempionai, nors ir pirmieji praleido įvartį, bet vis tiek sugebėjo 5:1 sutriuškinti Bergamo „Atalanta“.

Tris įvarčius nugalėtojams pelnė Raheemas Sterlingas.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Raheemas Sterlingas

Čempionų lygoje debiutuojantis italų klubas kol kas pralaimėjo visus tris mačus.

D grupėje Turino „Juventus“ kaip reikiant turėjo pavargti mače su Maskvos „Lokomotiv“. Rusai pirmieji išsiveržė į priekį, bet antrojo kėlinio pabaigoje Paulo Dybala įmušė du įvarčius ir Italijos čempionai šventė pergalę 2:1.

Beje, viename šių rungtynių epizode Cristiano Ronaldo į nokdauną pasiuntė „Loko“ vartininką Guilherme. Kurį laiką vartų sargas be sąmonės buvo priverstas gulėti ant vejos, tačiau vėliau tęsė kovą.

„Scanpix“ nuotr./Cristiano Ronaldo

A grupė

„Club Brugge“ – „Paris Saint Germain“ 0:5
7' [0:1] Mauro Icardi
61' [0:2] Kylianas Mbappe
63' [0:3] Mauro Icardi
79' [0:4] Kylianas Mbappe
83' [0:5] Kylianas Mbappe

Stambulo „Galatasaray“ – Madrido „Real“ 0:1
18' [0:1] Toni Kroosas

Pirėjo „Olympiakos“ – Miuncheno „Bayern“ 2:3
23' [1:0] Youseffas El Arabi
34' [1:1] Robertas Lewandowskis
62' [1:2] Robertas Lewandowskis
75' [1:3] Corentinas Tolisso
79' [2:3] Guilherme

Londono „Tottenham Hotspur“ – Belgrado „Crvena zvezda“ 5:0
9' [1:0] Harry Kane'as
16' [2:0] Sonas Heung-Minas
44' [3:0] Sonas Heung-Minas
57' [4:0] Erikas Lamela
72' [5:0] Harry Kane'as

„Manchester City“ – Bergamo „Atalanta“ 5:1
28' [0:1] Ruslanas Malinovskis
34' [1:1] Sergio Aguero
38' [2:1] Sergio Aguero
58' [3:1] Raheemas Sterlingas
64' [4:1] Raheemas Sterlingas
69' [5:1] Raheemas Sterlingas
83' Philas Fodenas ("Manchester City") pašalintas iš aikštės

Turino „Juventus“ – Maskvos „Lokomotiv“ 2:1
30' [0:1] Aleksejus Mirančiukas
77' [1:1] Paulo Dybala
79' [2:1] Paulo Dybala