Čempionų lyga: drama Milane, „Atletico“ reabilitacija ir PSG ekipos vargai

UEFA Čempionų lygoje antradienį sužaistos dar šešerios rungtynės, kuriose pergalę iškovojo Madrido „Atletico“ komanda, o lygiosiomis baigėsi „Napoli“ ir „Paris Saint-Germain“ bei „Inter“ ir „Barcelona“ ekipų akistatos, vykusios Italijoje.
Malcomas
Malcomas / „Scanpix“ nuotr.

A grupė

Madrido „Atletico“ – Dortmundo „Borussia“ 2:0

Prieš dvi savaites Madrido „Atletico“ prieš Dortmundo „Borussia“ pralaimėjo net 0:4. Tiek įvarčių Diego Simeone dar niekada nebuvo praleidęs.

Tačiau išvadas padarę Madrido futbolininkai šįkart vokiečius įveikė rezultatu 2:0.

Pirmąjį įvartį 33-ąją minutę pelnė Saulis Niguezas, o tašką padėjo 80-ąją minutę pasižymėjęs Antoine'as Griezmannas.

Londono „Tottenham Hotspur“ – Eindhoveno PSV 2:1

Milane viešintys katalonai ilgai ieškojo įvarčio, galiausiai jį pasiekė, tačiau pergalės neiškovojo.

Ernesto Valverde 81-ąją minutę į aikštę metė Malcomą, kuris jau pirmuoju savo prisilietimu prie kamuolio 83-ąją minutę mušė įvartį. Tai buvo pirmasis jo tikslus smūgis vilkint Katalonijos klubo marškinėlius.

Tačiau jau 87-ąją minutę Mauro Icardi sutvarkė reikalus baudos aikštelėje ir pasiuntė kamuolį tarp kojų Marcui-Andre Ter Stegenui.

„Barcelona“ 4 3 1 0 8 10
„Inter“ 4 2 1 1 0 7
„Tottenham Hotspur“ 4 1 1 2 -2 4
PSV 4 0 1 3 -6 1

C grupė

„Napoli“ – „Paris Saint-Germain“ 1:1

Paryžiaus ekipa išvykoje mušė pirma, tačiau persvaros išsaugoti nesugebėjo.

Juanas Bernatas 45-ąją minutę buvo išvedęs PSG į priekį, bet 63-ąją minutę Lorenzo Insigne realizavo 11 metrų baudinį ir ekipos pasidalino po tašką.

Beje, lygiosiomis šios komandos sužaidė ir pirmajame rate. Tada rungtynės baigėsi 2:2.