Čempionų lyga: fantastiškas Cristiano Ronaldo įvartis išgelbėjo „Real“ nuo gėdos

Trečiadienį sužaistos dar devynerios Čempionų lygos rungtynės. Ypač karšta kova susiklostė Madride. „Real“ klubas tik rungtynių pabaigoje išplėšė pergalę prieš Lisabonos „Sporting“.
Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo / „Scanpix“ nuotr.

F grupė

Madrido „Real“ išplėšė pergalę 2:1 prieš Luko Spalvio Lisabonos „Sporting“ klubą.

Pirmajame kėlinyje dominavęs Madrido klubas pranašumo taip ir neįtvirtino įvarčiu. Tuo pasinaudojo portugalai, kurie antrojo kėlinio pradžioje išsiveržė į priekį.

4 tūkst. Madride susirinkusių sirgalių džiaugsmui „Sporting“ klubą išvedė į priekį Bruno Cesaro įvartis. Pastarąjį kartą „Real“ klubas namuose įvartį praleido 2014/15 metų sezono pusfinalyje.

Paskutinę pagrindinio laiko minutę nuostabiu tolimu smūgiu iš 25 metrų Cristiano Ronaldo išlygino rezultatą. Tai buvo jau 50-asis jo įvartis Čempionų lygos grupių etape. Jis pasivijo Lionelį Messi ir Ruudą van Nistelrooy. Daugiau (53) yra įmušęs tik Raulis.

Portugalas džiaugsmo neparodė, nes Lisabonos klube žaidė net šešerius metus – 1997-2003 metais.

Paskutinę pridėto laiko minutę dar vieną įvartį įmušė ir pergalę išplėšė Alvaro Morata.

Praėjusio sezono čempionu tapęs Madrido „Real“ klubas bando tapti pirmąja komanda, apgynusia titulą.

„Sporting“ klubui priklauso Lietuvos rinktinės puolėjas Lukas Spalvis, bet jis dėl traumos šiais metais jau aikštėje nepasirodys.

Kitose grupės rungtynėse Dortmundo „Borussia“ klubas tiesiog sužlugdė į Čempionų lygą sugrįžusią Varšuvos „Legia“ ekipą.

Ledus pralaužė dar 7-ąją minutę įmuštas Mario Gotze įvartis. Po įvartį pridėjo Sokratis Papastathopoulos, Marcas Bartra, Raphaëlis Guerreiro ir Gonzalo Castro.

Madrido „Real“ – Lisabonos „Sporting“ 2:1

Varšuvos „Legia“ – Dortmundo „Borussia“ 0:6

C grupė

Vienintelėse C grupės rungtynėse, kurios buvo atidėtos dėl liūties, Mančesterio klubas 4:0 sutriuškino svečius iš Mönchengladbacho.

Net tris įvarčius įmušė Sergio Aguero. Ketvirtą įvartį pridėjo Kelechi Iheanacho.

Josepo Guardiolos vadovaujamas Mančesterio klubas dar nėra patyręs pralaimėjimo.

„Manchester City“ – Mönchengladbacho „Borussia“ 4:0

E grupė

Londono „Wembley“ stadione vykusiose rungtynėse netikėtą pralaimėjimą patyrė „Tottenham“ futbolininkai, 1:2 nusileidę „Monaco“ ekipai.

Monako klubui įvarčius įmušė Bernardo Silva ir Thomasas Lemaras. Anglijos klubui paguodos įvartį pelnė Toby Alderweireldas.

Leverkūzeno „Bayer“ – Maskvos CSKA 2:2

„Tottenham“ – „Monaco“ 1:2

G grupė

Anglijos čempionas Lesterio klubas debiutavo Čempionų lygoje įtikinamai. Briugėje vykusiose rungtynėse anglai triumfavo 3:0.

Jau penktąją rungtynių minutę pasižymėjo Marcas Albrightonas. Riyadas Mahrezas pridėjo dublį.

„Brugge“ – „Leicester City“ 0:3

„Porto“ – „Kobenhavn“ 1:1

H grupė

Italijos čempionai iš Turino nesugebėjo įveikti Europos lygos čempionės „Sevilla“ ekipos. Mačas pasibaigė nulinėmis lygiosiomis.

„Lyon“ – Zagrebo „Dinamo“ 3:0

Turino „Juventus“ – „Sevilla“ 0:0