Čempionų lyga: „Juventus“ ir „Barcelona“ – aštuntfinalyje

Po antradienį sužaistų ketvirtojo turo dvikovų į UEFA Čempionų lygos aštuntfinalį žengė G grupės favoritės „Barcelona“ ir Turino „Juventus“ ekipos. Abi jos prisijungė prie kiek anksčiau kelialapius iškovojusių Londono „Chelsea“ ir „Sevilla“.

Katalonai į Kijevą nusprendė nesivežti ryškiausios savo žvaigždės Lionelio Messi, tačiau ir ne stipriausia sudėtimi 4:0 pranoko vietos „Dinamo“.

Ispanijos čempionate klumpantys Ronaldo Koemano auklėtiniai Čempionų lygoje laimėjo ketvirtą mačą iš keturių.

Du įvarčius nugalėtojams pelnė Martinas Braithwaite'as, po vieną pridėjo Sergino Destas ir Antoine'as Griezmannas.

Kur kas sunkiau sekėsi kitam grupės favoritui Turino „Juventus“, kuris tik per pridėtą laiką 2:1 sugebėjo nukauti Budapešto „Ferencvaroš“.

Svečiai po 19-ąją minutę albano Myrto Uzuni įvarčio pirmavo, bet 35-ąją minutę C.Ronaldo sugebėjo rezultatą išlyginti.

Per likusį laiką Andrea Pirlo auklėtiniai turėjo iniciatyvą, bet pramušti vengrų vartus įstengė tik 92-ąją minutę, kai pasižymėjo po keitimo aikštėje pasirodęs Alvaro Morata.

F grupėje per žingsnį nuo atkrintamųjų atsidūrė pergales iškovoję Dortmundo „Borussia“ ir Romo „Lazio“ klubai.

Dortmundo ekipa jaunųjų savo talentų dėka 3:0 namuose sutriuškino „Brugge“ komandą.

Du įvarčius nugalėtojams pelnė Erlingas Haalandas, vieną pridėjo Jadonas Sancho.

Tuo tarpu Italijos sostinės komanda dviejų Ciro Immobile ir vieno Marco Parolo taiklių smūgių dėka namuose 3:1 pranoko Sankt Peterburgo „Zenit“. Šis pralaimėjimas nubraukė paskutines Rusijos klubo viltis žengti į aštuntfinalį.

H grupėje savo pozicijas dar labiau sustiprino „Manchester United“ klubas, net 4:1 savo aikštėje nepasigailėjęs naujoko Stambulo „Bašakšehir“.

7 ir 19 minutėmis pasižymėjo Bruno Fernandesas, 35-ąją minutę Marcusas Rashfordas realizavo baudinį, o per pridėtą laiką tašką padėjo Danielis Jamesas.

Kitame grupės mače praėjusio sezono finalininkas „Paris Saint Germain“ pasiekė revanšą 1:0 namuose prieš „RB Leipzig“ futbolininkus.

Vienintelį mačo įvartį 11-ąją minutę iš baudinio įmušė Neymaras.

Po ketvirto turo Leipcigo ir Paryžiaus ekipos turi po šešis taškus.